Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Opona Arivo Winmaster ARW 2 215/50R17 95H XL

Producent Arivo
Kod producenta (SAP)2EAR380N
Kod EAN:6938628269636

Opona Arivo Winmaster ARW 2 215/50R17 95H XL

CECHY I ZALETY:

 • Zygzakowaty wzór rowków
  Pionowe rowki zmniejszają nabijanie śniegu i budują efekt zazębienia między oponą a śniegiem. Zapewniają bezpieczeństwo jazdy, naciskając i usuwając śnieg podczas toczenia.
 • Wzmocniona konstrukcja
  Centralny blokowy wzór zapewnia sztywność jazdy na suchej i mokrej drodze. Ta konstrukcja zapewnia doskonałą wydajność zarówno w zakresie sztywności poziomej, jak i zwrotności.
 • Zygzakowate blachy stalowe
  Gęste, zygzakowate klocki zwiększają zdolność antypoślizgową na oblodzonej drodze.
 • Lepsza przyczepność
  Opony zapewniają doskonałe prowadzenie i hamowanie, zwiększają przyczepność na lodzie.

O producencie Arivo

Arivo to klasyczne słowo określające przyjazd, oznacza „Gdziekolwiek się udasz, nasze opony zabiorą Cię do celu”. Wygląd i oryginalność marki Arivo pochodzą z Wielkiej Brytanii.

ARIVO TIRE jest produkowany dla samochodów osobowych, SUV-ów, lekkich ciężarówek i pojazdów użytkowych z własnym unikalnym asortymentem, który szybko rozszerza się dzięki zaawansowanej europejskiej technologii projektowania i produkcji. Wszystkie opony posiadają ścisłą kontrolę jakości i uzyskały certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i ISO/16949. Odpowiedzialność za produkt jest gwarantowany przez Jordan & Jordan Insurance Group (USA).
Firma Arivo jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości opon i wyjątkowej obsługi naszym klientom na całym świecie. Misją Arivo jest dostarczanie wydajnych wrażeń z jazdy i opon do codziennych wymagań.
Najlepsze wrażenia z jazdy to dotarcie do miejsca docelowego z bezpieczeństwem, jakością i wydajnością ARIVO.

Opinie

Ocena: