Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

1060.58
Wcześniej
1444.07
Na stanie: Na wyczerpaniu 4
Dostępny w 24h - 48h robocze
Rok Produkcji (DOT): 2019
1071.16
Wcześniej
1444.07
Na stanie: Dużo 18
Dostępny w 24h - 48h robocze
Rok Produkcji (DOT): Nie starsze niż 24 miesiące

Opona RoadX RT785 295/80R22.5 152/149L

Producent RoadX
Typ pojazdu Ciężarowe
Sezon Wielosezonowe
Szerokość 295
Profil 80
Średnica 22.5
Index nośności 152/149
Index prędkości L = 120 km/h
Hamowanie na mokrym C
Opór toczenia E
Hałas zewnętrzny 75 dB
Dętkowa/bezdętkowa TL (bezdętkowe)
Ilość płócien PR 18
Oś pojazdu NAPĘD (Oś napędowa)
Oznaczenie 3PMSF Tak
Oznaczenie M+S Tak
Rok Produkcji (DOT) MIX (nie starsze ni 24 miesice od daty produkcji) / 2019
Kod producenta (SAP)3120002625
Kod EAN:6959655441246

Opona RoadX RT785 295/80R22.5 152/149L

Mieszanka bieżnika zapewniająca optymalne przebiegi, stworzona z myślą o wysokiej odporności termicznej. Odpowiednia głębokość bieżnika zwiększa przebiegi. Żebro między klockami bieżnika w strefie barkowej wpływa wysoce korzystnie na zużycie bieżnika, redukując możliwość wyrywania klocków.

WŁAŚCIWOŚCI OPONY:

  • Konstrukcja lameli umieszczonych na klockach redukuje emisję ciepła.

  • Konstrukcja szerokiego rowka posiada zdolność do samooczyczania oraz poprawia przyczepność.
  • 
Szeroka powierzchnia styku poprawia właściwości jezdne oraz bezpieczeństwo.
  • 
Łączenie żeber między klockami zmniejsza uginania się klocków i sprzyja równomiernemu zużyciu.

O producencie RoadX

Producent uznany na świecie
Jeszcze niedawno Sailun był producentem platform do testów opon. W ciągu zaledwie 10 lat Sailun stał się 18. największym producentem opon na świecie. Osiągnął to między innymi dzięki dużemu naciskowi jaki kładzie na badania i rozwój. Celem firmy jest dostarczenie klientom opon o najwyższej jakości wraz z zapleczem serwisowym.

Prace badawczo-rozwojowe
Sailun wybiera na partnerów badań wyłącznie światowej klasy liderów specjalizujących się w branży technicznej oraz chemicznej (przede wszystkim gumowej). Na dynamiczny rozwój firmy decydujący wpływ ma budowanie strategii opartej na trzech podstawowych wartościach: jakości produktu, jego serwisowi oraz wsparciu udzielanemu użytkownikom przez cały okres życia produktu. Firma Sailun jest z Wami na każdym zakręcie.

Światowa sieć sprzedaży i serwisu
Jesteśmy nastawieni na bardzo bliską współpracę z naszymi wspólnikami na lokalnych rynkach. Jest to siła sprawcza, która zapewnia bardzo dobry serwis naszych produktów, zwiększa ich dostępność oraz umożliwia wspieranie użytkowników naszych opon przez cały okres ich żywotności.

Marka RoadX opiera się na trzech podstawowych wartościach:

  • Produkty wysokiej jakości
  • Zespół, któremu możesz zaufać
  • Systemy wspierające naszych klientów

Jakość produktów RoadX jest równa jakości produktów konkurencji krajowych marek i reprezentuje skumulowane wysiłki globalnego zespołu inżynierów zajmujących się oponami. Nasze systemy wsparcia są niezrównane, aby lepiej służyć naszym klientom. Opony RoadX są produkowane w najnowocześniejszych zakładach z zachowaniem wysokiego standardu doskonałości. W RoadX naszą misją jest zdobycie Twojego zaufania jako cenionego partnera w branży oponiarskiej.

RoadX z dumą przedstawia serię opon R3, w tym SmartWay® Verified Low Rolling Resistance ST355 R3, RH648 R3, CD880 R3 i TR528 R3. W RoadX program SmartWay® to nasze ciągłe zaangażowanie w ochronę środowiska i naszych klientów, aby dostarczać więcej dla Twojej inwestycji, jednocześnie minimalizując wpływ na środowisko.

Opony ciężarowe

Agencja EPA ustaliła, że ​​niektóre modele opon mogą zmniejszyć emisję NOx i zużycie paliwa o 3 procent lub więcej w porównaniu z najlepiej sprzedającymi się nowymi oponami do samochodów ciężarowych do transportu liniowego, jeśli są stosowane na wszystkich pięciu osiach w ciężarówkach klasy 8 do transportu długodystansowego. SmartWay® Verified Technologies, opracowane przez Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych, to publiczno-prywatna współpraca między USEPA a branżą transportu towarowego, która pomaga spedytorom, przewoźnikom i firmom logistycznym poprawić efektywność paliwową i zaoszczędzić pieniądze.

Produkty podobne do Opona RoadX RT785 295/80R22.5 152/149L