Moje konto Moje konto
Grupa koncernu Linglong

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Opona Infinity A38 385/65R22.5 164J

Producent Infinity
Kod producenta (SAP)211010917

Opona Infinity A38 385/65R22.5 164J

Infinity Group zobowiązuje się dostarczać najlepsze produkty i usługi swoim klientom zajmując wiodącą pozycję w przemyśle opon i baterii w Zachodniej Afryce.Po trzech dekadach Infinity Group ma profesjonalnie ustanowione i zarządzane centra detaliczne i serwisowe oraz godną pozazdroszczenia sieć sprzedaży w branży motoryzacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem opon samochodowych, baterii i części samochodowych.

Zaczynali od jednego oddziału w 1981 roku, a dziś grupa ma czternaście oddziałów w Nigerii i cztery w Ghanie, wspierane przez sieć centrów handlowych i usługowych. Świadectwem wiary pokładanej w Infinity, jej usługach i znanych na całym świecie markach są Pirelli, Goodyear, Ceat, Infinity, Exide i Rema-Tiptop.

Infinity aspirował do w świadczenia usług nie tylko dla kierowców z regionu, ale także w zakresie zarządzania oponą dla dużych flot i firm budowlanych, pomagając im kontrolować wydatki na infrastrukturę logistyczną.

Opony Infinity są zaangażowane w etos CSR i wspierały, sponsorowały i współpracowały z agencjami rządowymi, takimi jak Federalny Korpus Bezpieczeństwa Drogowego (FRSC), aby kształcić kierowców w zakresie środków bezpieczeństwa i zasad jazdy, z nigeryjską policją oraz Komitetem ds. Stosunków Społecznych Policji (PCRC) w celu doskonalenia personelu Policji i organizacji świadomych społecznie, w tym Klubu Rotary do publicznych systemów opieki społecznej.

Grupa kładzie nacisk na kreatywność i wyobraźnię we wszystkim, co robi, i zawsze stara się szukać lepszych rozwiązań, aby wyjść naprzeciw obawom i problemom klientów.