Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Opona Arivo Carlorful A/S 215/55R17 98W XL

CECHY I ZALETY:

 • Unikalny kierunkowy, opływowy i radialny wzór
  Zwiększa zdolność odp[rowadzania wody, aby zmniejszyć hydroplaning, szybko eliminuje wodę drogową, aby poprawić przyczepność na mokro.
 • Rozciągnięte rowki boczne uzupełnione przez konstrukcję lameli
  Opływowy rowek boczny poprawia drenaż, zapewnia stabilność jazdy, lepszą skutecznoścć hamowania. Zwiększone lamele zapewniają wydajność odprowadzania ciepła oraz dobrą przyczepność.
 • Wysoka konstrukcja ramienia o wysokiej sztywności
  Dostosowano sztywność bloku barku, aby osiągnąć bardziej zrównoważony nacisk na podłoże, aby poradzić sobie z problemem kołysania dla bardziej stabilnej jazdy.
 • Optymalizowany wzór bieżnika
  Rozkład rowków wzoru i zoptymalizowany projekt kąta rowka zmniejszają hałas.
 • Innowacyjna mieszanka bieżnika doskonałą na każdy sezon
  Mieszanka charakteryzuje się wysoką przyczepnością i odpornością na wysoką temperaturę oraz poprawia przyczepność w niskich temperaturach.

O producencie Arivo

Arivo to klasyczne słowo określające przyjazd, oznacza „Gdziekolwiek się udasz, nasze opony zabiorą Cię do celu”. Wygląd i oryginalność marki Arivo pochodzą z Wielkiej Brytanii.

ARIVO TIRE jest produkowany dla samochodów osobowych, SUV-ów, lekkich ciężarówek i pojazdów użytkowych z własnym unikalnym asortymentem, który szybko rozszerza się dzięki zaawansowanej europejskiej technologii projektowania i produkcji. Wszystkie opony posiadają ścisłą kontrolę jakości i uzyskały certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i ISO/16949. Odpowiedzialność za produkt jest gwarantowany przez Jordan & Jordan Insurance Group (USA).
Firma Arivo jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości opon i wyjątkowej obsługi naszym klientom na całym świecie. Misją Arivo jest dostarczanie wydajnych wrażeń z jazdy i opon do codziennych wymagań.
Najlepsze wrażenia z jazdy to dotarcie do miejsca docelowego z bezpieczeństwem, jakością i wydajnością ARIVO.

Opinie

Ocena: