Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Opona Arivo Terrano ARV H/T 215/75R15 100H

Producent Arivo
Kod producenta (SAP)2EAR174T
Kod EAN:6938628225717

Opona Arivo Terrano ARV H/T 215/75R15 100H

ARIVO Terrano ARV H/T

Opona Terrano ARV H/T została zaprojektowana z myślą o właścicielach SUV/4WD zarówno na drodze, jak i poza nią.

  • Całoroczny projekt bieżnika: całoroczny projekt bieżnika o doskonałej wydajności.
  • Silence Design: 5-rzędowa konstrukcja z najlepszą permutacją wzoru skutecznie redukuje hałas i wykazuje wyjątkowo ciszę.
  • Skoordynowany wzór bieżnika: Żebrowany wzór w środkowym bieżniku i skoordynowane bloki bieżnika po obu stronach zapewniają doskonałe prowadzenie i prowadzenie.
  • Rowki o wysokiej gęstości: rowki o dużej gęstości. Wzór z masą rowków zwiększa powierzchnię styku z nawierzchnią drogi, poprawia drenaż i przyczepność na mokradłach. Skraca drogę hamowania na mokradłach.

O producencie Arivo

Arivo to klasyczne słowo określające przyjazd, oznacza „Gdziekolwiek się udasz, nasze opony zabiorą Cię do celu”. Wygląd i oryginalność marki Arivo pochodzą z Wielkiej Brytanii.

ARIVO TIRE jest produkowany dla samochodów osobowych, SUV-ów, lekkich ciężarówek i pojazdów użytkowych z własnym unikalnym asortymentem, który szybko rozszerza się dzięki zaawansowanej europejskiej technologii projektowania i produkcji. Wszystkie opony posiadają ścisłą kontrolę jakości i uzyskały certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i ISO/16949. Odpowiedzialność za produkt jest gwarantowany przez Jordan & Jordan Insurance Group (USA).
Firma Arivo jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości opon i wyjątkowej obsługi naszym klientom na całym świecie. Misją Arivo jest dostarczanie wydajnych wrażeń z jazdy i opon do codziennych wymagań.
Najlepsze wrażenia z jazdy to dotarcie do miejsca docelowego z bezpieczeństwem, jakością i wydajnością ARIVO.

Opinie

Ocena: