Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

352.17
Wcześniej
545.30
Credit Agricole Raty
Na stanie: Dużo 20
Dostępny w 24h - 48h robocze
Rok Produkcji (DOT): 2019
357.28
Wcześniej
545.30
Credit Agricole Raty
Na stanie: Dużo 20
Dostępny w 24h - 48h robocze
Rok Produkcji (DOT): Nie starsze niż 36 miesiący

Opona Toyo CELSIUS 225/45R17 94V XL

Producent Toyo
Typ pojazdu Osobowe
Sezon Wielosezonowe
Szerokość 225
Profil 45
Średnica 17
Index nośności 94 = 670 kg
Index prędkości V = 240 km/h
Opona wzmacniana (XL/RF) Tak
Rok Produkcji (DOT) MIX (nie starsze ni 24 miesice od daty produkcji) / 2019
Kod producenta (SAP)3819000
Gwarancja: 3 lata

Opona Toyo CELSIUS 225/45R17 94V XL

Toyo

CELSIUS

Nowe opony Toyo Celsius to najmądrzejszy wybór, gwarantujący cały rok komfortu i bezpieczeństwa.

Lepsza mobilność przy niskich temperaturach, sprawia, że gdy zmienia się pogoda, ty nie musisz zmieniać opon. Celsius zapewnia kontrolę na zaśnieżonych i mokrych drogach szerokiej gamie małych i średnich samochodów.

Dzięki innowacyjnej mieszance składników opony są wszechstronne i zapewniają bezpieczną jazdę bez względu na warunki na drodze. Nowe opony Celsius to rozsądny wybór mądrych kierowców.

CECHY

Zróżnicowana gęstość lameli

Część wewnętrzna bieżnika: większa gęstość lameli zapewnia doskonałą przyczepność na lodzie i śniegu. Część zewnętrzna bieżnika: mniejsza gęstość lameli zapewnia przyczepność na mokrych i suchych drogach.

Zimowe pazury

Ulepszona przyczepność w głębokim śniegu. Zwiększona sztywność bloku zapewnia lepszą przyczepność na lodzie i mokrej nawierzchni.

Rowki odprowadzające błoto.

Odprowadza breje, zapewniając lepszą przyczepność na błocie i śniegu.

Lamele Multi-Wave.

Zminimalizowane nierówne zużycie bieżnika, zapewnia cichą jazdę. Lepsze hamowanie na lodzie oraz na mokrej i suchej nawierzchni.

O producencie Toyo

Japońskie przedsiębiorstwo założone w 1945 roku przez Rikimatsu Tomihisaego. W 1966 roku Toyo Tires stało się pierwszym japońskim producentem opon z własną filią w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze opony marki Toyo wyprodukowano w USA w latach 80, kiedy to firma zaczęła produkcję opon na terenie Mount Vernon w stanie Illinois. Dzięki temu klienci uzyskali szybszy dostęp do produktów i został zmniejszony koszt i czas transportu. Dziś amerykańska siedziba firmy w Cypress w stanie Kalifornia nie jest już małym biurem, dystrybucja jest obsługiwana przez magazyny o powierzchni niemal stu tysięcy metrów kwadratowych w Południowej Kalifornii i magazyny w Georgii, Illinois, Pensylwanii oraz Teksasie.

W Stanach Zjednoczonych Toyo było wielokrotnie nagradzane pierwszym miejscem w corocznym badaniu rynku opon przeprowadzanego przez The Tire Review wśród dealerów z Ameryki Północnej jak i również zdobyły pierwsze miejsce w kategorii marka aż siedmiokrotnie od 2000 roku! Żadnej innej marce wcześniej się to nie udało.

Aby sprostać wymaganiom konsumentów, Toyo Tires zostało liderem w dziedzinie wypełniaczy i nowych rozwiązań. Od późnych lat 90. firma była autorem kilku kluczowych zmian w branży. Gdy rynek tuningowanych samochodów kompaktowych eksplodował, Toyo odpowiedziało bardzo wydajnymi oponami o szerokiej feldze i niskim profilu. Szybko modne w samochodach osobowych stały się opony, których wielkość sięgała 18 cali, coś o czym nikt nie słyszał jeszcze rok wcześniej Od lat 90. wielkość felgi nadal rosła. Toyo znów nadało tempo wprowadzając na rynek w 2008 pierwsze na świecie 25- i 26-calowe opony do samochodów osobowych. Niespełna niż rok później wyszły na rynek nasze 30-calowe opony.

W skład Toyo Tires Europe GmbH wchodzą trzy mniejsze firmy sprzedażowe i dystrybutorzy na wszystkich większych rynkach europejskich. Opony pokrywają cały wachlarz rynkowych wymagań: od super wydajnej inspirowanych wyścigami linii Proxes, przez linię Open Country dla samochodów 4x4 i SUV-ów, Enviromental Proxes Ne aż do szerokiej gamy opon do ciężarówek.

Toyo kładzie największy nacisk na innowacje, jakość oraz wydajność.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 3 lata

Opinie

Ocena: