Moje konto Moje konto
Grupa koncernu Sailun

Śpiesz się, oferta kończy się za:

1866.00
Wcześniej
3075.00
Credit Agricole Raty
Na stanie: Mało 12
Dostępny w 24h - 48h robocze
Rok Produkcji (DOT): 2021

Opona RoadX WP806 385/65R22.5 160K

Producent RoadX
Typ pojazdu Ciężarowe
Sezon Zimowe
Szerokość 385
Profil 65
Średnica 22.5
Index nośności 160
Index prędkości K = 110 km/h
Hamowanie na mokrym A
Opór toczenia D (Wcześniejsze oznaczenie: D, E)
Hałas zewnętrzny 73 dB
Oś pojazdu PROWADZĄCA NACZEPA
Rok Produkcji (DOT) 2021
Kod producenta (SAP)3120003543
Kod EAN:6959655472318
Gwarancja: 6 lat

Opona RoadX WP806 385/65R22.5 160K

Producent uznany na świecie
Jeszcze niedawno Sailun był producentem platform do testów opon. W ciągu zaledwie 10 lat Sailun stał się 18. największym producentem opon na świecie. Osiągnął to między innymi dzięki dużemu naciskowi jaki kładzie na badania i rozwój. Celem firmy jest dostarczenie klientom opon o najwyższej jakości wraz z zapleczem serwisowym.

Prace badawczo-rozwojowe
Sailun wybiera na partnerów badań wyłącznie światowej klasy liderów specjalizujących się w branży technicznej oraz chemicznej (przede wszystkim gumowej). Na dynamiczny rozwój firmy decydujący wpływ ma budowanie strategii opartej na trzech podstawowych wartościach: jakości produktu, jego serwisowi oraz wsparciu udzielanemu użytkownikom przez cały okres życia produktu. Firma Sailun jest z Wami na każdym zakręcie.

Światowa sieć sprzedaży i serwisu
Jesteśmy nastawieni na bardzo bliską współpracę z naszymi wspólnikami na lokalnych rynkach. Jest to siła sprawcza, która zapewnia bardzo dobry serwis naszych produktów, zwiększa ich dostępność oraz umożliwia wspieranie użytkowników naszych opon przez cały okres ich żywotności.

Marka RoadX opiera się na trzech podstawowych wartościach:

  • Produkty wysokiej jakości
  • Zespół, któremu możesz zaufać
  • Systemy wspierające naszych klientów

Jakość produktów RoadX jest równa jakości produktów konkurencji krajowych marek i reprezentuje skumulowane wysiłki globalnego zespołu inżynierów zajmujących się oponami. Nasze systemy wsparcia są niezrównane, aby lepiej służyć naszym klientom. Opony RoadX są produkowane w najnowocześniejszych zakładach z zachowaniem wysokiego standardu doskonałości. W RoadX naszą misją jest zdobycie Twojego zaufania jako cenionego partnera w branży oponiarskiej.

RoadX z dumą przedstawia serię opon R3, w tym SmartWay® Verified Low Rolling Resistance ST355 R3, RH648 R3, CD880 R3 i TR528 R3. W RoadX program SmartWay® to nasze ciągłe zaangażowanie w ochronę środowiska i naszych klientów, aby dostarczać więcej dla Twojej inwestycji, jednocześnie minimalizując wpływ na środowisko.

Opony ciężarowe

Agencja EPA ustaliła, że ​​niektóre modele opon mogą zmniejszyć emisję NOx i zużycie paliwa o 3 procent lub więcej w porównaniu z najlepiej sprzedającymi się nowymi oponami do samochodów ciężarowych do transportu liniowego, jeśli są stosowane na wszystkich pięciu osiach w ciężarówkach klasy 8 do transportu długodystansowego. SmartWay® Verified Technologies, opracowane przez Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych, to publiczno-prywatna współpraca między USEPA a branżą transportu towarowego, która pomaga spedytorom, przewoźnikom i firmom logistycznym poprawić efektywność paliwową i zaoszczędzić pieniądze.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 6 lat

Karta gwarancyjna: RoadX - roadx_karta_gwarancyjna.pdf [2021-09-05 01:46, 462848kB]