Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Opona Falken EUROALL SEASON AS200 185/65R15 88H

Producent Falken
Kod producenta (SAP)307733
Kod EAN:4250427408026
Gwarancja: 3 lat od daty sprzedaży lub do momentu osiągnięcia granicznego zużycia czoła bieżnika, w zależności co wystąpi wcześniej

Opona Falken EUROALL SEASON AS200 185/65R15 88H

Falken EUROALL SEASON AS200 to opona wielosezonowa, przeznaczona dla samochodów osobowych. Zapewnia zwiększoną trakcję na suchej, mokrej a także zaśnieżonej nawierzchni. Bieżnik znacząco obniża opory toczenia i skraca dystans hamowania w każdych warunkach. Cztery szerokie i głębokie rowki zapewniają doskonałe rozprowadzanie nawet dużych ilości wody. Nowa mieszanka gumowa zawiera specjalnie przygotowaną krzemionkę oraz styren, które przyczyniają się do zachowania doskonałej przyczepności na mokrej nawierzchni i zapobiegają starzeniu się opony.

Testy opon (1)

Opona w testach Auto Świat 04-2016

Auto Świat

Tygodnik motoryzacyjny AutoŚwiat to precyzja testów, w których badamy auta od podszewki - za pomocą specjalistycznej aparatury do pomiarów, w oparciu o dane z jazdy na torach, drogach i w terenie, przy użyciu ciągle weryfikowanej metodologii, testowe porównania opon, hamulców, świateł, widoczności z wnętrza, fotelików samochodowych, itd.

Odporność na aquaplaning, króka droga hamowania, także na mokrej nawiwerzchni.

O producencie Falken

Falken Tires został wprowadzony na rynek w swoim rodzinnym kraju w Japonii w 1983 r. wprowadzony na rynek północnoamerykański dwa lata później. Na początku swego istnienia Falken został stworzony jako standarowa marka radialna pod marką Ohtsu Tire and Rubber. Teraz, firma Falken ugruntowała swoją pozycję jako silny wybór dla konsumentów opon, ponieważ koncentruje się na produktach UHP (Ultra High Performance), uczestnicząc w znanych profesjonalnych programach sportów motorowych. Sukces osiągnięty w tych programach pomaga w dalszym rozwoju i ulepszaniu produktów w dystrybucji krajowej i światowej.

Falken Tires szczyci się wewnętrznym brandingiem i kreatywnymi możliwościami, dostarczając działań reklamowych i promocyjnych mających na celu komunikację z klientami poprzez dostarczanie kluczowych informacji na temat marki i linii produktów. Działania marketingowe Falken wspierają także działania dealerów i sprzedawców detalicznych.

Poprzez swoje programy reklamowe i sprzedażowe, Falken Tires konsekwentnie dąży do pełnego wykorzystania i ostatecznej maksymalizacji ekspozycji w Professional Drifting i krajowych programach jazdy.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 3 lat od daty sprzedaży lub do momentu osiągnięcia granicznego zużycia czoła bieżnika, w zależności co wystąpi wcześniej

Opinie

Ocena:

Produkty podobne do Opona Falken EUROALL SEASON AS200 185/65R15 88H