730 77 77 66

  • Ewolucja opon

    Podczas 100-letniej ewolucji zmiany w oponach były wprowadzane równolegle z rozwojem samochodów. Od samego początku firma Hankook przyczyniała się do innowacji w oponach i wywoływania emocji – Driving Emotion – kładąc jednocześnie nacisk na integrację ze środowiskiem naturalnym.

Klasa średnia

Ocena

Opona Hankook DYNAPRO HP2 RA33 275/65R17 115H

Producent Hankook
Typ pojazdu SUV/4x4
Sezon Letnie
Szerokość 275
Profil 65
Średnica 17
Index prędkości H = 210 km/h
Index nośności 115 = 1215 kg
Hamowanie na mokrym B
Hałas zewnętrzny 70 dB
Opór toczenia C
Kod producenta (SAP)1013540
Kod EAN:8808563334301
Gwarancja: 3 lata od daty zakupu

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Na stanie: Dużo

346.00
Wcześniej
824.57
Oblicz raty
dodaj do schowka

Opis produktu Opona Hankook DYNAPRO HP2 RA33 275/65R17 115H

Założona w 1941 roku południowokoreańska firma Hankook rozsławiła się w świecie dzięki produkcji opon – niegdyś diagonalnych, współcześnie natomiast radialnych. Długofalowa wizja, staranność w projektowaniu, badaniu i wdrażaniu nowych produktów oraz konsekwentnie wprowadzana w życie strategia dynamicznego rozwoju sprawiły, że ta właśnie firma zajmuje siódme miejsce na liście największych światowych producentów opon. Już w 1981 roku otwarto amerykańską filię Hankook, rok później zaś produkcję rozpoczęła pierwsza fabryka ogumienia tej marki w USA. Obecnie właściwości jezdne i wytrzymałość nowych modeli opon letnich i zimowych poddawane są badaniom w koreańskich i europejskich centrach testowych. O pozytywnych wynikach testów może zaświadczyć fakt, że opony firmy Hankook zostały przyjęte jako pierwsze wyposażenie przez szereg wiodących producentów samochodów – między innymi Ford, Toyota, Volkswagen i Hyundai. Chociaż jednym z celów firmy jest utrzymywanie jak najniższych cen w połączeniu z jak najwyższą jakością produktu, jej przychód w trzecim kwartale 2011 roku wyniósł prawie półtora miliarda dolarów, co dowodzi, że znaczne grono klientów w ponad 180 krajach postanowiło zaufać ogumieniu tej marki. Asortyment firmy Hankook jest bardzo szeroki – w katalogu dostępna jest między innymi rodzina opon Dynapro o agresywnym bieżniku nadającym się na wszystkie rodzaje nawierzchni, linia opon sportowych Ventus zapewniających maksymalną kontrolę i przyczepność nawet przy wysokich prędkościach, oraz e-cube, nowatorskie, oszczędne, ekologiczne ogumienie dla ciężarówek. Wysoką jakością odznaczają się także zimowe opony z serii i*cept.

O producencie Hankook

Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.

W firmie Hankook naszym celem jest stworzenie uniwersalnej chwili, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.

Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.

Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 3 lata od daty zakupu

Karta gwarancyjna: Hankook - gwarancja_dla_opon_hankook,_falken,_firenza,_infinity[1].pdf [1970-01-01 01:00, 360448kB]

Opinie (1)

  • Opony bardzo pewne i komfortowe na szosie. Bardzo przystępna cena.

    Ocena: 5

    Stetom, 2017-04-30 20:05

Ocena:

Produkty podobne do Opona Hankook DYNAPRO HP2 RA33 275/65R17 115H