Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Opona Federal HIMALAYA WS2-SL 215/65R15 100H

Producent Federal
Kod producenta (SAP)90AG5AFE
Gwarancja: 5 lat

Opona Federal HIMALAYA WS2-SL 215/65R15 100H

Testy wykazały, że Himalaya WS2 wykazała znakomite osiągi, które znacznie przekraczały wymagania stawki SSS w firmie North American Rubber Manufacturer (Severe Snow Service). Dodatkowo nosi oznaczenie alpejskie i znakowanie M + S. Himalaya WS2 jest stworzona, aby wytrzyma ekstremalnie trudne warunki pogodowe w zimie i przyniesie Ci imponujc jako doskonałą wydajność i stabilność na drogach lodu / śniegu / mokrej nawierzchni. Po raz pierwszy Himalaya WS2 będzie dostępny w dwóch różnych wersjach; Studdable i studless. Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Federal, aby uzyskać dostęp do najnowszych dostępnych rozmiarów. Przecięcie głównych rowków zapewnia przyczepność lodu / przyczepy i przyczepności, aby opona mogła przemieszczać się po śnieżnych drogach i poprawić poziom hałasu. Ukształtowanie rowka w kształcie litery V zwiększa sztywność bieżnika w celu zmniejszenia nierównomiernego zużycia bieżnika pod dużym obciążeniem. Rozmieszczenie wielu skoków przetestowane przez symulacje komputerowe w celu zapewnienia precyzyjnego sterowania i redukcji hałasu podczas jazdy na lodzie / śniegu. Szerokie żeberko środkowe zapewnia doskonałe odwadnianie wody na mokrych nawierzchniach. Ostrze Zigzag zwiększa powierzchnię styku do śnieżnej powierzchni i zwiększa przyczepność. Rozmiary są dostępne w studdable i studdless wersji.

O producencie Federal

Firma Federal Tire została założona na Tajwanie w 1954 roku. Współpraca techniczna na przestrzeni lat z firmą Bridgestone Corporation oraz z Sumitomo Rubber Industries. Dały firmie Federal trwałe możliwości techniczne i wiedzę do produkcji opon własnej marki. Federal ustanowił silną sieć zagranicznych dystrybutorów z ponad setką przedstawicieli krajowych / regionalnych w ponad 70 krajach. Kanały krajowe są zarządzane przez spółkę zależną, Federex Marketing Corporation, a przez lata dystrybucja na Tajwanie znacznie wzrosła i przeniknęła do każdego zakątka wyspy.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, ścisłej kontroli jakości i wysokim standardom bezpieczeństwa, Federal kontynuuje rozwój innowacyjnych opon o wysokiej jakości dla linii UHP, SUV, LTR i PCR.

Wzmocnione nowymi i lepszymi oponami UHP, SUV i zimowymi oraz stale ulepszaną pełną gamą innych wysokiej jakości opon, Federal cieszy się obecnie ogromnym wzrostem. Firma koncentruje się i stale poprawia zadowolenie, i terminowość dostaw oraz swoje usługi posprzedażowe.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 5 lat

Opinie

Ocena: