Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Opona Federal HIMALAYA SUV 235/55R18 100T

Producent Federal
Kod producenta (SAP)97CI8AFE
Gwarancja: 5 lat

Opona Federal HIMALAYA SUV 235/55R18 100T

Himalaya SUV to nowa opona śniegowa z rodziny Federalnej, która zapewnia doskonałe osiągi w warunkach zimowych. Aby odróżnić się od innych rynków opon zimowych w Europie Środkowej, Himalaya SUV jest zaprojektowana i przeznaczona specjalnie dla konsumentów z Europy Wschodniej, CIS (Wspólnoty Niepodległości), Kanady i Północnych Stanów Ameryki.

O producencie Federal

Firma Federal Tire została założona na Tajwanie w 1954 roku. Współpraca techniczna na przestrzeni lat z firmą Bridgestone Corporation oraz z Sumitomo Rubber Industries. Dały firmie Federal trwałe możliwości techniczne i wiedzę do produkcji opon własnej marki. Federal ustanowił silną sieć zagranicznych dystrybutorów z ponad setką przedstawicieli krajowych / regionalnych w ponad 70 krajach. Kanały krajowe są zarządzane przez spółkę zależną, Federex Marketing Corporation, a przez lata dystrybucja na Tajwanie znacznie wzrosła i przeniknęła do każdego zakątka wyspy.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, ścisłej kontroli jakości i wysokim standardom bezpieczeństwa, Federal kontynuuje rozwój innowacyjnych opon o wysokiej jakości dla linii UHP, SUV, LTR i PCR.

Wzmocnione nowymi i lepszymi oponami UHP, SUV i zimowymi oraz stale ulepszaną pełną gamą innych wysokiej jakości opon, Federal cieszy się obecnie ogromnym wzrostem. Firma koncentruje się i stale poprawia zadowolenie, i terminowość dostaw oraz swoje usługi posprzedażowe.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 5 lat

Opinie (1)

  • Bardzo szybka realizacja zamówienia. Otrzymane zamówienie zgodne z opisem produktu na stronie. Wybrany model i rozmiar opony nie był dostępny w innych sklepach internetowych. Dodatkowym atutem była możliwość wykorzystania kodu rabatowego. Zdecydowanie polecam sklep.

    Ocena: 5

    Tomek, 2017-07-05 12:27

Ocena: