730 77 77 66

Klasa średnia

Ocena

Opona Falken EUROALL SEASON AS200 165/60R15 81T

Producent Falken
Typ pojazdu osobowych
Sezon Wielosezonowe
Szerokość 165
Profil 60
Średnica 15
Opona wzmacniana (XL/RF) Tak
Index prędkości T = 190 km/h
Index nośności 81 = 462 kg
Hamowanie na mokrym C
Hałas zewnętrzny 71 dB
Opór toczenia F
Kod producenta (SAP)314007TR
Kod EAN:4250427409108
Gwarancja: 3 lata od daty zakupu

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Na stanie: Brak

Oblicz raty

Opis produktu Opona Falken EUROALL SEASON AS200 165/60R15 81T

Nowa opona wielosezonowa Falken zapewnia zwiększoną trakcję na suchej, mokrej a także zaśnieżonej nawierzchni bez pomniejszania komfortu prowadzenia samochodu. Bieżnik EUROALL SEASON AS200 dodatkowo znacząco obniża opory toczenia I skraca dystans hamowania w każdych warunkach. Opona ta jest już dostępna u jej dystrybutorów w palecie 27 rozmiarów.

 

Bieżnik EUROALL SEASON AS200 został dokładnie dopasowany do wymagań stawianych przez europejski rynek. Jego cztery szerokie i głębokie rowki zapewniają doskonałe rozprowadzanie nawet dużych ilości wody, podczas gdy rowki poprzeczne odprowadzają bardzo dobrze wodę poza oponę. Nowa mieszanka gumowa zawiera specjalnie przygotowaną krzemionkę oraz styren, które przyczyniają się do zachowania doskonałej przyczepności na mokrej nawierzchni. Dodatkowo AS200 ma wbudowany innowacyjny mechanizm przeciwko starzeniu się opony. Środek przeciw starzeniu, który znajduje się początkowo w wewnętrznej części bieżnika przenika nieprzerywanie do zewnętrznej części bieżnika, przez co bardzo znacząco wydłuża cykl życia opony.

 

„Opona FALKEN EUROALL SEASON AS200 jest pierwszą wielosezonową oponą japońskiego producenta i jest idealna dla wszystkich regionów w Europie” – tłumaczy Markus Bögner, szef sprzedaży Falken Tyre Europe GmbH na terenie Niemiec. Opracowując mieszankę gumową, Falken skupia się na znalezieniu idealnej równowagi pomiędzy dobrą przyczepnością na mokrej i suchej nawierzchni a dużymi przebiegami – „W każdych możliwych warunkach do jazdy i w każdych warunkach pogodowych." dodaje Bögner.

O producencie Falken

Przez lata wyścigi samochodowe stały się podstawą rozwoju technologii oraz linii opon Ultra High Performance marki FALKEN. Opony wyścigowe produkowane przez markę FALKEN cechuje bardzo dobra jakość oraz wydajności potwierdzona między innymi w jednej z największych i najtrudniejszych na świecie imprez World Rally Championship, z legendarnym 24-godzinnym wyścigiem na torze Nürburgring w Niemczech. Opony FALKEN są kierowcy paszportem do sukcesu na torze wyścigowym.

Systematyczna analiza danych i doświadczeń zebranych na  imprezach związanych ze sportami motorowymi pozwala na ciągły rozwój nowych technologii oraz skraca do minimum czas na wróżenie ich do nowych linii produkowanych opon. Wynik tych doświadczeń? Najlepsze produkty, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości, które już dawno sprawdziły się  w międzynarodowych konkursach.

Wszystkie produkty marki Falken są zgodne z normami ISO 9001 i 14001.

FALKEN jest marką Sumitomo Rubber Industries LTD.w Japonii.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 3 lata od daty zakupu

Karta gwarancyjna: Falken - gwarancja_dla_opon_hankook,_falken,_firenza,_infinity.pdf [2016-07-20 16:23, 360448kB]

Opinie

Ocena:

Produkty podobne do Opona Falken EUROALL SEASON AS200 165/60R15 81T