Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

10.00
Credit Agricole Raty
Na stanie: Dużo > 20
Dostępny w 24h - 48h robocze

Pierścień centrujący MAK 72X67.1

Producent MAK
Materiał PLASTIK
Średnica wewnętrzna 67.1
Średnica zewnętrzna 72
Typ produktu Pierścień centrujący
Kolor Brak danych
Kod producenta (SAP)SR671P

Pierścień centrujący MAK 72X67.1

Mak został założony w 1990 roku, ale jest stosunkowo "starą" firmą, ponieważ zaczynał jako joint-venture dwóch rodzin pracujących w branży motoryzacyjnej od kilku dekad: rodzina Magri, jeden z liderów w dziedzinie opon dystrybucja we Włoszech i Cervati, rodzina prowadząca odlewnie od lat 30., lider w odlewaniu części aluminiowych. Dzięki wiedzy technologicznej z jednej strony i głębokiej znajomości rynku z drugiej strony, projekt produkcja i dystrybucja kół ze stopów lekkich rozpoczęła się bardzo szybko, oceniając pozycję MAK w bardzo krótkim czasie. Sukces kół Mak został oparty na prawidłowym planowaniu strategicznym, z uwzględnieniem dwóch podstawowych zalet: elastyczności i stylu.

Elastyczność jest dla nas dość szeroką koncepcją. Jest to przede wszystkim mentalne: wszyscy klienci są inni i mają prawo do odmiennego traktowania, zgodnie z wymogami ich kraju i struktury firmy. Ta dbałość o potrzeby klienta w naturalny sposób zmienia się w przyjazną postawę, która jest jedną z najważniejszych cech, które nasi klienci znajdują w Mak. Nasza największa elastyczność jest jednak w obszarze produkcji: możemy zaoferować minimalną liczbę odlewania 150 kółek i partii obróbczych 50 sztuk, jeśli potrzebujesz specjalnych aplikacji; ale pamiętajcie, że dysponując około 60 000 kółkami, uda nam się dostarczyć większość zamówień w ciągu tygodnia. Jeśli koła nadal muszą być odlane, czas dostawy waha się średnio od 4 do 5 tygodni.

W widoku bocznym koła pokrywają około 25% powierzchni pojazdu. To pokazuje, jak ważny jest wpływ felg aluminiowych w ogólnym wyglądzie samochodu. Udowodniono statystycznie, że chociaż koła są jednym z pięciu elementów bezpieczeństwa samochodu, wybiera się je w 85% przypadków, wyłącznie ze względu na ich estetyczny wygląd. Z tego powodu Mak, przyjmując za pewnik wyjątkową jakość swoich produktów, zainwestował masowo w stylizację jak żaden inny konkurent: Mak nie tylko współpracuje z różnymi projektantami, ale nawet nabył większość w firmie stylizującej. Ta firma ma stylizowane przedmioty w różnych dziedzinach, od komponentów samochodowych po okulary przeciwsłoneczne, i udało się zaproponować sportowy, agresywny, klasyczny i futurystyczny styl kół, z nowymi rozwiązaniami, które często są dalekie od konwencjonalnych standardów i są w stanie sprostać smakowi bardzo różnych krajów.

Opinie

Ocena: