Moje konto Moje konto
Grupa koncernu Nexen

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Opona Roadstone N'PRIZ4'S 195/65R15 91V

Producent Roadstone
Kod producenta (SAP)14988
Kod EAN:8807622498817
Gwarancja: 6 lat

Opona Roadstone N'PRIZ4'S 195/65R15 91V

NExen N'Priz 4S

Nexen N'Priz 4S to opony całoroczne dla samochodów osobowych. Model ten pozwal ana bezpieczną jazdę w różnych warunkach atmosferycznych.

Kierunkowy Bierznik w kształcie litery V powstał przy pomocy zaawansowanych technologi komputerowych. Zapewnia on stuprocentową kontrole nad pojazdem na suchej mokrej i ośnieżonej nawierzchni. Opony te posiadają znakomitą przyczepność.

Opona ta jest również odporna na ścieranie, uszkodzenia, i wpływ niskich oraz wysokich temperatur.

O producencie Roadstone

RoadStone posiada fabrykę w Yangsan i 500 000 metrów kwadratowych dużej fabryki Qingadao (Chiny), jednym z największych na świecie firm oponiarskich. W marcu 2012 roku otworzyła swoją trzecią fabrykę w Changneyeong . Zakład w Changunyongong to także 500,00 metrów kwadratowych, ekologicznej fabryki z najnowocześniejszymi i wysoce zautomatyzowanymi obiektami .

Co więcej, Roadstone posiada globalne sieci badawczo roku - rozwojowe, w tym Koreę, Chiny, Niemcy i Stany Zjednoczone, w których światowej sławy naukowcy współpracują, aby generować nowe pomysły i technologie dla klientów na całym świecie.

Roadstone stała się obiecującym producentem opon o jednym z najwyższych wskaźników wzrostu w branży i sprzedaje markę w ponad 100 krajach na całym świecie.

Roadstone będzie nadal dokładać wszelkich starań, aby zapewnić konkurencyjność swojej produkcji, przyjaznych dla środowiska produktów i technologii, aby stać się wiodącą marką w branży

Warunki gwarancji

Gwarancja: 6 lat

Opinie

Ocena: