Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

3036.85
Wcześniej
5879.40
Credit Agricole Raty
Na stanie: Mało 16
Dostępny w 24h - 48h robocze
Rok Produkcji (DOT): Nie starsze niż 36 miesięcy
3322.21
Wcześniej
5879.40
Credit Agricole Raty
Na stanie: Mało 12
Dostępny w 24h - 48h robocze
Rok Produkcji (DOT): 2022

Opona GoodYear FUELMAX S END 315/80R22.5 156L

Producent GoodYear
Typ pojazdu Ciężarowe
Sezon Wielosezonowe
Szerokość 315
Profil 80
Średnica 22.5
Index nośności 156
Index prędkości L = 120 km/h
Oś pojazdu STERUJĄCA
Rok Produkcji (DOT) MIX (nie starsze niż 24 miesiące od daty produkcji) / 2022
Kod producenta (SAP)585201

Opona GoodYear FUELMAX S END 315/80R22.5 156L

GoodYear na pierwszy montaż dostarcza opony takim koncernom jak: Audi, Ferrari, Isuzu, Maserati, Opel, Skoda, BMW, Fiat, Iveco, Mercedes, Peugeot, Toyota, Chrysler, Ford, Jaguar, Mini, Porsche, Volkswagen, Citroen, General Motors, Lancia, Mitsubishi, Renalut, Dacia, Honda, Land Rover, Nissan, Rolls Royce. 

Goodyear jest jedną z wiodących firm oponiarskich na świecie działającą w większości regionów świata i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek. Wraz ze swoimi amerykańskimi i międzynarodowymi spółkami zależnymi Goodyear rozwija, produkuje i sprzedaje opony do większości zastosowań. Firma produkuje i sprzedaje również chemikalia związane z gumą do różnych zastosowań.

W przypadku Goodyeara warto wyróżnić stworzenie pierwszej na rynku opony wielosezonowej – All Weather – przeznaczonej do jazdy zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych. Goodyear jest także prekursorem stosowania kolców w oponach przeznaczonych na trudne warunki zimowe. Koncern jako pierwszy stworzył oponę wykonaną z gumy syntetycznej. Goodyear produkuje szeroką gamę opon dla klientów na całym świecie. We wszystkich naszych markach oferujemy wszystkie korzyści, jakich oczekują dzisiejsi kierowcy, od innowacyjnej technologii i obsługi wydajności po niezawodność w każdych warunkach pogodowych i przystępną jakość.

W ostatnich latach amerykańska marka pracuje nad koncepcjami, które znajdą zastosowanie w czasach tzw. nowej mobilności. Opracowała m.in. opony w kształcie kuli, stworzone z myślą o samochodach autonomicznych oraz opony w pełni biodegradowalne. Są to rozwiązania, których wprowadzenie do produkcji seryjnej nie jest jeszcze możliwe.

Goodyear jest jednym z największych na świecie operatorów serwisów samochodów ciężarowych i ośrodków zajmujących się bieżnikowaniem opon. Ponadto prowadzi działalność około 1100 punktów sprzedaży opon i punktów usługowych, w których oferuje swoje produkty do sprzedaży detalicznej i zapewnia naprawy samochodów i inne usługi. Goodyear produkuje swoje produkty w 47 obiektach w 21 krajach. Ma działania marketingowe w prawie każdym kraju na świecie.

Do koncernu Goodyear Tire (USA) przynależą m.in. następujące marki: Dunlop, Dębica, Fulda, Sava.