Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

a otrzymasz kupon rabatowy o wartości 10zł!

nie teraz nie, dziękuję

     730 77 77 66

O nas

 

logo.png

 Szanowni Państwo!

Firma OponyAlbert.pl funkcjonuje na rynku od 2008 r. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna opon i felg (aluminiowych oraz stalowych) do wszystkich pojazdów. Zaopatrujemy zarówno właścicieli pojazdów osobowych, jak również pojazdów rolniczych i pojazdów ciężarowych. Nie zapominamy oczywiście o jednośladach oferujemy szeroką gamę opon dla pojazdów motocyklowych. 

Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak - Michelin, Pirelli, Yokohama, Kleber, Bf Goodrich, Kormoran, Kumho, Falken , Gt Radial

Mamy dostęp do 5 000 000 opon gotowych do natychmiastowego transportu do Państwa rąk. W naszym sklepie, przy każdym produkcie prezentujemy informację o jego dostępności. Unikalny system rezerwacji sprawia, że opony umieszczone w koszyku są automatycznie rezerwowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient posiada gwarancję otrzymania zamawianych opon nawet w okresach największego popytu (sezon letni, zimowy).

Oferujemy również najwyższej jakości akumulatory, którą mogą Państwo u nas zakupić, a - jeśli istnieje taka potrzeba - my je profesjonalnie zamontujemy.

Ponadto, zajmujemy się klimatyzacjami, które odgrzybiamy i napełniamy przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Oprócz samej sprzedaży opon, felg i wszelkich akcesoriów z nimi związanych, świadczymy również usługi serwisu. Dokonujemy optymalizacji kół, wyważania kół, prostowania felg. Dysponujemy przechowalnią opon, a dodatkowo świadczymy usługę pompowania kół azotem. Jeśli Państwo sobie życzą, nasi pracownicy fachowo wymienią także i Twoje opony!

OponyAlbert.pl prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną, jak i sprzedaż hurtową. Mimo iż siedzibą firmy jest Gdańsk, nie zawężamy obszaru działalności tylko i wyłącznie do woj. pomorskiego. Z powodzeniem funkcjonujemy na rynku ogólnopolskim, będąc konkurencyjnym kontrahentem dla wielu podmiotów gospodarczych oraz użytkowników prywatnych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz z pewnością zadowolimy nawet najbardziej wymagającego Klienta!

Rozmawiamy w wielu językach - między innymi :

- polskim

- angielskim

- ormiańskim

- ukraińskim

- rosyjskim

Kupując u nas masz możliwość eksportu towarów oraz zwrotu podatku!

 

Świadczymy również usługi w zakresie mechaniki samochodowej. Nasz zespół mechaników wykona dla Państwa:

  • sprzedaż części samochodowych,
  • ocenę techniczną pojazdu przed zakupem,
  • przeglądy okresowe,
  • naprawę układu hamulcowego,
  • naprawę układu wydechowego,
  • naprawę układu kierowniczego i zawieszenia,
  • wymianę sprzęgła,
  • wymianę rozrządu,
  • usługę wymiany oleju i płynów eksploatacyjnych,
  • naprawy rozruszników i alternatorów.

 

 


 

 

Nasze certyfikaty i referencje

Nasze profesjonalne podejście do klienta i rzetelność została potwierdzona przez otrzymane certyfikaty