Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 10zł!

nie teraz nie, dziękuję

     730 77 77 66

O nas

 

CERTYFIKAT RZETELNOŚCI  Zobacz certyfikat potwierdzający rzetelność i terminowość naszej firmy 

  

  logo.png

 

Szanowni Państwo!

Firma OponyAlbert.pl funkcjonuje na rynku od 2001 r. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna opon i felg (aluminiowych oraz stalowych) do wszystkich pojazdów. Zaopatrujemy zarówno właścicieli pojazdów osobowych, jak również rolniczych i ciężarowych. Nie zapominamy oczywiście o jednośladach. Oferujemy szeroką gamę opon dla pojazdów motocyklowych. 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Pirelli i Driver oraz dealerem takich marek jak - Pirelli, Michelin, Toyo, Yokohama, Kleber, Bf Goodrich, Kormoran, Kumho, Falken , Gt Radial, Allutec, Mak, AEZ, Dotz, Dezent, Enzo.

Ponadto w sprzedaży posiadamy wszystkie pozostałe marki opon, felg i części samochodowych.

Mamy dostęp do 5 000 000 opon gotowych do natychmiastowego transportu do Państwa rąk. W naszym sklepie, przy każdym produkcie prezentujemy informację o jego dostępności. Unikalny system rezerwacji sprawia, że opony umieszczone w koszyku są automatycznie rezerwowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient posiada gwarancję otrzymania zamawianych opon nawet w okresach największego popytu (sezon letni, zimowy). 

Kupując u nas, masz możliwość eksportu towarów oraz zwrotu podatku! Również TAX FREE!

Oferujemy również najwyższej jakości akumulatory, które mogą Państwo u nas zakupić, a - jeśli istnieje taka potrzeba - my je profesjonalnie zamontujemy.

Ponadto, zajmujemy się klimatyzacjami, które odgrzybiamy i napełniamy przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Sprawdzamy również szczelność układu przy pomocy azotu w swietle UV.

Oprócz samej sprzedaży opon, felg i wszelkich akcesoriów z nimi związanych, świadczymy również usługi serwisu. Dokonujemy optymalizacji kół, wyważania kół, prostowania felg. Dopasujemy pierścienie centrujące. Dysponujemy przechowalnią opon, a dodatkowo świadczymy usługę pompowania kół azotem. Jeśli Państwo sobie życzą, nasi pracownicy fachowo wymienią także i Twoje opony!

OponyAlbert.pl prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Mimo iż siedzibą firmy jest Gdańsk, nie zawężamy obszaru działalności tylko i wyłącznie do woj. pomorskiego. Z powodzeniem funkcjonujemy na rynku ogólnopolskim, będąc konkurencyjnym kontrahentem dla wielu podmiotów gospodarczych oraz użytkowników prywatnych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz z pewnością zadowolimy nawet najbardziej wymagającego Klienta!

Dodatkowo posiadamy przytulną poczekalnię, w której można spokojnie usiąść, wypić kawę, dowiedzieć się kilku ciekawostek ze świata (codziennie świeża dostawa gazet!), posłuchać muzyki czy posufrować po internecie, nie tracąc przy tym z oczu naszego samochodu, ponieważ mamy również możliwość podglądu wykonywanych usług na żywo! Serdecznie zapraszamy!

Rozmawiamy w wielu językach - między innymi :

- polskim

- angielskim

- ormiańskim

- ukraińskim

- rosyjskim

 

 

Świadczymy również usługi w zakresie mechaniki samochodowej. Nasz zespół wykona dla Państwa:

  • sprzedaż części samochodowych,
  • ocenę techniczną pojazdu przed zakupem,
  • przeglądy okresowe, (nie rejestracyjne)
  • naprawę układu hamulcowego,
  • naprawę układu wydechowego,
  • naprawę układu kierowniczego i zawieszenia,
  • wymianę sprzęgła,
  • wymianę rozrządu,
  • usługę wymiany oleju, filtrów i innych płynów eksploatacyjnych,
  • naprawy rozruszników i alternatorów.

 

 


 

     Wirtualna wycieczka jest zbiorem panoram połączonych wzajemnie ze sobą. Możemy poruszać się w dowolnym kierunku oraz w dowolnym czasie. Takie rozwiązanie sprawia wrażenie, że znajdujemy się wewnątrz prezentowanej przestrzeni, mamy możliwość samodzielnego wyboru kadru, rozglądania się na boki, przybliżania i oddalania, a nawet spojrzenia w górę lub w dół, czyli tak, jakbyśmy byli naprawdę w środku wydarzeń

Wirtualna Wycieczka


 

NASZE CERTYFIKATY I REFERENCJE

Nasze profesjonalne podejście do klienta i rzetelność zostały potwierdzone przez następujące dokumenty:

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Zaufali Nam m. in. : 

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE,
URZĄD MARSZAŁKOWSKI,
POMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY,
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY,
KOMENDA WOJEWÓDZKA STRAŻY POŻARNEJ,
MERCEDES LEASING

VW POLSKA

BANK SANTANDER

PKO LEASING

IDEA LEASING

MASTERLEASE

PRIME CAR MANAGEMENT

LUX MED

ENERGA OBRÓT S.A

ARVAL

CARGILL

DPD POLSKA

LECHIA GDAŃSK S.A.,
POLSKI ŻUŻLOWIEC KRYSTIAN PIESZCZEK,
SĄD APELACYJNY W GDAŃSKU,
BAUHAUS SP. Z O.O.,
ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO W GDAŃSKU,
KONSULAT UKRAINY W GDAŃSKU,
KONSULAT BIAŁORUSI W GDAŃSKU,
AMBASADA ARMENII W WARSZAWIE,
AMBASADA MOŁDAWII W WARSZAWIE.