730 77 77 66

Aktualne konkursy i promocje

Bezpłatny przegląd letni


Przygotuj swój samochód na wakacyjne wyjazdy!

   Umów się na wizytę do naszego warsztatu przez aplikację ProfiAuto, wybierając w zgłoszeniu usługę promocyjną "Bezpłatny przegląd letni" (usługa obejmuje sprawdzenie zawieszenia, układu kierowniczego oraz układu hamulcowego). 

 

 

 

Jak umówić się na przegląd przez aplikację ProfiAuto?

 • Pobierz bezpłatną aplikację ProfiAuto ze sklepu Google Play lub AppStore.
 • Załóż konto w aplikacji (powiąż adresem email, z kontem Google lub z kontem na Facebooku).
 • Dodaj swój pojazd (zeskanuj kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego lub wprowadź dane ręcznie).
 • Zrób zgłoszenie w aplikacji wybierając usługę promocyjną „Bezpłatny przegląd letni” (usługa obejmuje sprawdzenie zawieszenia, układu kierowniczego oraz układu hamulcowego).
 • Wybierz ProfiAuto Serwis biorący udział w akcji promocyjnej.
 • Wybierz termin wstawienia pojazdu i wyślij zgłoszenie.
 • Zaczekaj na akceptację terminu przez serwis.
  Akceptacja terminu przez serwis = przyjęcie zgłoszenia.

 


61410346_23843563967610371_7085031167342149632_n.png.jpg61476660_23843563970070371_1143586968714608640_n.png.jpg61267959_23843563968310371_9185185830518390784_n.png.jpg

Kup komplet 4 nowych opon MICHELIN

 


 

letnich lub całorocznych w rozmiarze 16” lub większym wraz z usługą montażu. Zakupu dokonaj w terminie od 15.03 do 15.06.2019 r.
Akcja dotyczy stacjonarnych punktów sprzedaży na terenie Polski.

Zarejestruj się na stronie promo.michelin.pl, odpowiedz na pytanie.

Wskaż, w którym punkcie dokonałaś/dokonałeś transakcji. Pamiętaj o dołączeniu dowodu zakupu. Rejestracja trwa do 30.06.2019 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Zyskaj kartę przedpłaconą do wykorzystania na stacjach benzynowych,

posiadających terminal płatniczy akceptujący transakcje  kartami Mastercard.
Wartość nagrody zależy od rozmiaru zakupionego kompletu nowych opon marki MICHELIN:
16”-17” = 100zł
18”+ = 200zł
Nagrodę wyślemy na adres podany podczas rejestracji.

*Sprawdź szczegóły w regulaminie!


 

Kup 4 letnie opony, co najmniej 17-calowe od Toyo Tires A OTRZYMASZ BON O WARTOŚCI 120 ZŁ


 

Kup od 15.03.2019 do 15.05.2019 cztery letnie opony, co najmniej 17-calowe od Toyo Tires u jednego z naszych oficjalnych dilerów Toyo, zgodnie z katalogiem naszych dilerów na www.toyotire.pl/dealer w Polsce, a otrzymasz od Toyo Tires bon Decathlon na dowolne zakupy w sieci sklepów Decathlon oraz na stronie www.decathlon.pl, o wartości do 120 PLN jako podziękowanie.

 

Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa w promocji Toyo na bon Decathlon od 15.03.2019 - 15.05.2019.
Wraz z zakupem kompletu letnich opon Toyo zgodnie z następującymi warunkami, Toyo Tire Europe GmbH (zwane dalej "Toyo Tires") oferuje niekomercyjnym użytkownikom końcowym (zwanym dalej "klient") możliwość zgłoszenia się po bon Decathlon.

1. Okres promocji
Promocja Toyo na bon Decathlon obowiązuje w okresie od 15.03.2019 do 15.05.2019. Żądanie wydania bonu Decathlon może być realizowane tylko w tym okresie i maksymalnie 14 dni po jego upływie.
2. Ograniczenie asortymentu
Oferta ogranicza się do następującego asortymentu o wielkości 17 cali oraz większe:

• Celsius
• Proxes TR1
• Proxes Sport / SUV
• Proxes T1 Sport / SUV
• Proxes CF2 / SUV
• Proxes ST III
• Open Country A/T+
• Open Country U/T
• Open Country M/T

3. Uczestnicy i przebieg promocji
Uprawnionymi do udziału w promocji jest każda osoba fizyczna oraz mikro i małe przedsiębiorstwa (maksymalnie dwie osoby wymienione w KRS), będącymi użytkownikami końcowymi. Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat, oraz kupuje opony w celach niekomercyjnych, ale wyłącznie we własnym imieniu u jednego z naszych oficjalnych dilerów na terenie Polski, w okresie trwania promocji, o której mowa w punkcie 1 (liczy się data rachunku). Oficjalnymi dilerami są branżowi sprzedawcy opon, którzy wyświetlani są w wyszukiwarce dilerów na stronie www.toyotire.pl/dealer. Promocja dotyczy wyłącznie opon marki TOYO TIRES wymienionych w punkcie 2.

Należy kupić cztery opony na jednym paragonie, i we własnym imieniu. Adres rozliczeniowy musi należeć do osoby zgłaszającej się po bon Decathlon. Zakup opon musi być dokonywany w Polsce, w kraju zamieszkiwania uzytkownika. Rachunek musi być sporządzony w języku polskim, wysyłka bonu realizowana jest tylko na terenie Polski.

Użytkownik końcowy musi jako dowód zakupu opon pomyślnie zarejestrować się na stronie www.toyotire.pl/voucher w okresie trwania promocji zgodnie z pkt 1 i 2, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty zakupu opon. Pomyślna rejestracja wymaga czytelnego i kompletnego wypełnienia wszystkich pól formularza, i elektronicznego złożenia dowodu zakupu (zwykłego rachunku) w czytelnej formie. Oprócz nazwy i adresu klienta, rachunek musi również zawierać dokładną nazwę profilu i rozmiar zakupionego produktu Toyo. Od oferty nie można ani odstąpić, ani jej przenosić na inne osoby, i może ona być wykorzystana tylko raz na osobę.

Toyo Tires sprawdzi zarejestrowane dane w odpowiednim czasie i dostarczy klientowi bon Decathlon o wartości 120 PLN, drogą poczty elektronicznej.

Toyo Tires przyznaje sobie okres do czterech tygodni na sprawdzenie rejestracji i przesłanie bonu. Jeżeli bon nie może zostać dostarczony po drugiej próbie na adres wskazany przez klienta, Toyo Tires zastrzega sobie prawo do wstrzymania się od dalszych prób wysyłki. Roszczenie do bonu w takim wypadku wygasa, bez możliwości zastąpienia.

4. Inne warunki
Każda forma wielokrotnej rejestracji i próba oszustwa nieuchronnie prowadzi do wykluczenia z obecnej jak i innych, późniejszych promocji. Toyo Tires zastrzega sobie prawo do zablokowania lub odzyskania niesłusznie wystawionych biletów po ich wydaniu.

Toyo Tires zastrzega sobie prawo do weryfikacji poprawności przesłanego dowodu zakupu u wystawcy rachunku. Pracownicy Toyo Tire Europe GmbH i jej spółek zależnych i stowarzyszonych, jak i uczestniczący dilerzy opon, ich najbliżsi krewni i ich pracownicy, są wyłączeni z udziału w promocji.

Jeżeli część zapisu tych warunków będzie nieskuteczna lub zostanie uznana za nieskuteczną, pozostałe warunki pozostają nienaruszone.

Dochodzenie racji drogą prawną jest wykluczone.


 

KUP KOMPLET OPON OD 17 CALI WZWYŻ I ODBIERZ KARTĘ O WARTOŚCI 50 ZŁ


 


 

AKTYWUJ GWARANCJĘ NA OPONY I CIESZ SIĘ SPOKOJNYM ORAZ BEZPIECZNYM PODRÓŻOWANIEM.


tyrelife.png

 

Kupując u Nas komplet opon Pirelli o rozmiarze co najmniej 16" otrzymasz roczną gwarancję TYRElife na jedną oponę. 


W celu aktywacji programu zarejestruj się w terminie 1 miesiąca od daty zakupu opon i bezpiecznie podróżuj z Pirelli. 

Jeśli w okresie gwarancji TYRElife na pierwszy komplet opon Pirelli, dokupisz kolejne opony na inny sezon do tego samego auta, gwarancja zostaje przedłużona do dwóch lat na oba komplety opon począwszy od daty ich rejestracji!.

 

 

WYMIANY OPONY W RAMACH GWARANCJI TYRElife MOŻNA DOKONAĆ JEŚLI WSZYSTKIE WARUNKI PONIŻEJ ZOSTAŁY SPEŁNIONE:

Produkty renomowanej marki to gwarancja jakości, wysokiego komfortu oraz niezapomnianych doznań podczas każdej podróży. Niespodziewane uszkodzenie opony to wyzwanie dla każdego kierowcy, niepotrzebny stres i nieoczekiwany wydatek. Od teraz nie musisz się tym martwić!.
Program TYRElife zapewnia bezpłatną wymianę w przypadku przecięcia lub przebicia przez ciała obce (gwoździe, kawałki przedmiotów itp.), uderzenia o krawężnik oraz w przypadku pożaru. TYRElife nie pokrywa kosztów powstałych w skutek aktu wandalizmu. Warunkiem koniecznym do bezpłatnej wymiany opony jest minimalna głębokość bieżnika wynosząca 3 mm dla opony letniej i 4 mm dla opony zimowej.

Gwarancją TYRElife objęte mogą być opony letnie, zimowe i całoroczne marki Pirelli, do samochodów osobowych i terenowych o rozmiarze co najmniej 16".

 • opony zostały kupione w jednym z Serwisów, które przystąpiły do programu TYRElife,
 • rejestracja została poprawnie dokonana w ciągu jednego miesiąca od daty zakupu opon,
 • w trakcie rejestracji został załączony czytelny i zgodny z zasadami programu dowód zakupu opon,
 • w chwili składania zgłoszenia gwarancyjnego został podany ważny numer karty TYRElife oraz PIN otrzymany drogą e-mailową w trakcie rejestracji,
 • uszkodzona opona jest zamontowana na samochodzie wskazanym podczas rejestracji,
 • uszkodzona opona ma co najmniej 3 mm pozostałego bieżnika w przypadku opon letnich a 4 mm w przypadku opon zimowych,
 • uszkodzenie powstało na terytorium Polski.

Ochrona TYRElife obejmuje letnią, zimową i całoroczną gamę opon PIRELLI do samochodów osobowychi terenowych o rozmiarze co najmniej 16".

 

JAK AKTYWOWAĆ GWARANCJĘ?

 

 • 1. Należy zarejestrować się na na stronie pirelli.pl w terminie 1 miesiąca od daty zakupu opon wprowadzając wszelkie niezbędne dane oraz załączając dowód zakupu.
 • 2. W procesie rejestracji wymagane są numery DOT znajdujące się na ścianie bocznej zakupionych opon. Spisz je przed rozpoczęciem rejestracji. W ich zidentyfikowaniu poproś o pomoc Serwis Opon. 
 • 3. Po poprawnym dokonaniu rejestracji otrzymasz e-mailem Twój indywidualny kod TYRElife oraz numer PIN.

 

W PRZYPADKU POTRZEBY  ZGŁOSZENIA GWARANCYJNEGO NALEŻY:

 1. Udać się do wybranego Serwisu objętego programem.

2. Okazać indywidualny kod TYRElife wraz z numerem PIN.

3. Serwis Opon opon zweryfikuje użytkownika i oponę w systemie TYRElife.

4. Serwis Opon dokona oględzin uszkodzonej opony.

5. W przypadku pozytywnej weryfikacji i oględzin opony, Serwis Opon wymieni bezpłatnie oponę na nową.


ZAPEWNIJ SOBIE KARTĘ ORLEN! CZAS TRWANIA PROMOCJI: 15 MARCA - 31 MAJA 2019

 

 * Warunki uczestnictwa: Za zakup jednego kompletu opon letnich Falken (4 sztuki od 16cali*) serii AZENIS FK510, AZENIS FK510 SUV, AZENIS FK453, AZENIS FK453 CC, AZENIS FK453 RUNFLAT, LINAM VAN01, ZIEX ZE310 ECORUN i WILDPEAK A/T

otrzymasz od Falken kartę, która może zostać wykorzystana na stacjach ORLEN i BLISKA na paliwo i zakupy o wartości: 16 cali = 40zł*, 17 cali i większe = 60zł*

 Gdzie?

W punktach sprzedaży Falken w Polsce. Promocja w punktach sprzedaży Falken w Polsce trwa od 15 marca – 31 maja 2019. Karta zakupowa ORLEN jest ważna na wszystkich stacjach benzynowych Orlen i Bliska w Polsce (nie ma zastosowania do usług świadczonych przez osoby trzecie, np. Lotto). Oferta dotycząca nabycia opon letnich wymienionych wyżej serii, skierowana jest do odbiorców pełnoletnich oraz przedsiębiorców, czyli osób prowadzących własną działalność oraz wykonujących wolne zawody, spółek cywilnych i osób prawnych, o ile na prowadzoną działalność zarejestrowanych jest maksymalnie 10 pojazdów.W przypadku spółek cywilnych i osób prawnych konieczne jest podanie imienia i nazwiska osoby uprawnionej do świadczenia. Oferta nie może zostać scedowana ani przeniesiona i obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów. W promocji mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni posiadacze prawa jazdy. Do uczestnictwa w promocji nie są uprawnieni pracownicy fi rmy Falken Tyre Europe GmbH, fi rmy Orlen oraz członkowie ich rodzin, jak również pracownicy punktów sprzedaży Falken i stacji benzynowych Orlen biorących udział w promocji. Dochodzenie roszczeń na drodze sądowej, jak również wypłata świadczenia czy salda karty w gotówce są wykluczone. Uwzględniane będą jedynie karty uczestnictwa z załączoną kopią faktury od dystrybutorów w Polsce. Promocja jest ograniczona: na jedną kopię faktury przypada tylko jedna karta zakupowa ORLEN. Aby zgłoszenie było ważne, należy kompletnie i czytelnie wypełnić wszystkie pola w karcie uczestnictwa. Wypełniony wniosek wraz z dowodem zakupu należy przesłać do 15 czerwca 2019 na adres email lub przesłać scan dokumentów na adres e mail w terminie do 15 czerwca 2019. bonpaliwowy@falkentyre.com. Zwycięzcy, którzy otrzymają zestawy CARRERA DIGITAL 132, zostaną wyłonieni w drodze losowania spośród wszystkich uczestników zarejestrowanych na stronie win-with-falken.com.
 

Kup opony Falken a otrzymasz kartę bezpieczeństwa gratis

 


 

 

Benefity członkostwa : Darmowa wymiana opony na nową! Bezproblemowa i szybka realizacja gwarancji! Ubezpieczenie dotyczy każdej opony osobowej, SUV oraz dostawczej!

 Przy zakupie kompletu opon TOYO otrzymujesz kartę bezpieczeństwa całkowicie za darmo!

 


 

 

Przy zakupie kompletu opon KUMHO otrzymujesz kartę bezpieczeństwa całkowicie za darmo!

 

Benefity członkostwa :

 • Darmowa wymiana opony na nową w razie awarii!
 • Bezproblemowa i szybka realizacja gwarancji!
 • Ubezpieczenie dotyczy każdej opony osobowej, SUV oraz dostawczej!

 

Szeroka gama usług z zakresu mechaniki pojazdów, fachowa obsługa oraz najlepsze ceny!

mechanika_promov3.png

 

 SPIS PRZYKŁADOWO WYKONYWANYCH USŁUG:

ocena stanu technicznego pojazdu przed zakupem,
przegląd okresowy,
diagnostyka i naprawa układu wydechowego,
przegląd i naprawa klimatyzacji,
diagnostyka i naprawa układu hamulcowego,
diagnostyka i naprawa układy kierowniczego i zawieszenia,
wymiana sprzęgła,
wymiana rozrządu,
wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych,
naprawa rozruszników i alternatorów,
wymiana filtrów,
wymiana akumulatorów

* promocja obowiązuje przy usłudze/usługach powyżej kwoty 100zł.


 

 KUPUJĄC U NAS OPONY GTRADIAL OTRZYMUJESZ DARMOWE UBEZPIECZENIE NA 18 MIESIĘCY!

 

Zobacz pełną ofertę opon Gt Radial

 


 

 

 

Zakończone konkursy i promocje


 

Bezpłatny przegląd wiosenny !


Już teraz zadbaj o swój samochód i pomyśl o przeglądzie na wiosnę!

Umów się na wizytę w jednym z warsztatów ProfiAuto Serwis przez aplikację ProfiAuto, wybierając w zgłoszeniu usługę promocyjną "Bezpłatny przegląd wiosenny" (usługa obejmuje sprawdzenie zawieszenia, układu kierowniczego oraz układu hamulcowego).

 

Jak umówić się na przegląd przez aplikację ProfiAuto?

 • Pobierz bezpłatną aplikację ProfiAuto ze sklepu Google Play lub AppStore.
 • Załóż konto w aplikacji (na adres email lub powiąż z kontem na Facebooku).
 • Dodaj swój pojazd (zeskanuj kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego lub wprowadź dane ręcznie).
 • Zrób zgłoszenie w aplikacji wybierając usługę promocyjną „Bezpłatny przegląd wiosenny” (usługa obejmuje sprawdzenie zawieszenia, układu kierowniczego oraz układu hamulcowego).
 • Wybierz ProfiAuto Serwis biorący udział w akcji promocyjnej.
 • Wybierz termin wstawienia pojazdu i wyślij zgłoszenie.

 

Zaczekaj na akceptację terminu przez serwis.
Akceptacja terminu przez serwis = przyjęcie zgłoszenia.


 

300zl za zakup 4 opon zimowych od 17 cali ,marki Toyo

 


 

Zyskaj z Bridgestone! Kup 4 całoroczne opony WEATHER CONTROL A005, zarejestruj dowód zakupu, a otrzymasz 100 zł zwrotu na konto bankowe.

 


 

Pakiet wiosenny od ProfiAuto OponyAlbert.pl za 49 zł