Umów się online


Klienci, którzy posiadają opony w naszym depozycie, proszeni są o umawianie się na odbiór/montaż z 3-dniowym (robocze) wyprzedzeniem! Warunkiem wydania opon z depozytu jest okazanie oryginału kwitu depozytowego!

 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa jak i pracowników, prosimy o niezwłoczne opuszczenie stanowiska , zaraz po wprowadzeniu pojazdu na podnośnik. Przebywanie na terenie warsztatu jest zabronione. 


 Rezerwacja stanowiska przez internet pozwala Państwu na umówienie się do warsztatu na orientacyjną godzinę bez wychodzenia z domu.
Zaletą internetowej rezerwacji jest możliwość szybkiego odnalezienia wolnego terminu dopasowanego do własnego planu zajęć. 
REGULAMIN
 1. Usługa rezerwacji stanowiska on-line jest prowadzona i zarządzana przez firmę OponyAlbert.pl, Do Państwa dyspozycji oddajemy możliwość rezerwacji jednego z siedmiu dostępnych w naszym serwisie stanowisk. 
 2. Zadaniem usługi jest umożliwienie rezerwacji, za pośrednictwem internetu wolnego stanowiska w naszym serwisie, o orientacyjnej godzinie w ustalonym dniu.
 3. Rezerwacja jest bezpłatna i może jej dokonać każdy, kto posiada dostęp do internetu.
 4. Warunkiem poprawnej rezerwacji jest wprowadzenie imienia i nazwiska rezerwującego, telefonu kontaktowego, marki i modelu oraz numeru rejestracyjnego pojazdu. Ewentualnie informacji o przechowalni.
 5. Firma OponyAlbert.pl zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia rezerwacji stanowiska, choć nie jest ono konieczne.
 6. Jakiekolwiek spóźnienie spowoduje, że termin rezerwacji przepada. Konieczne jest ustalenie nowego, już w standardowym trybie.
 7. Numer rejestracyjny pojazdu klienta, który nie pojawił się, bądź spóźnił na umówioną godzinę może być przy kolejnych próbach rezerwacji odrzucony przez operatora systemu.

DROGI KLIENCIE!

W celu ograniczenia do minimum opóźnień i stresu, pamiętaj aby sprawdzić / przygotować przed wjazdem na stanowisko wymiany opon NASADKĘ do śrub zabezpieczających / drugi komplet śrub, jeśli są niezbędne do wymiany opon / kół.

Informujemy, że podczas trwania sezonu możliwe są opóźnienia, niezależne od nas - spowodowane sytuacjami losowymi tj.:

 • zapieczone śruby / koła na piaście

 • uszkodzone czujniki TPMS, problem z ich demontażem lub programowaniem

 • uszkodzenia opon dyskwalifikujące je z montażu na auto

 • konieczność naprawy opony przed montażem

 • nieoczekiwana konieczność zakupu nowych opon

 • brak koncówki od śrub zabezpieczających itp.

Przepraszamy, oraz dziękujemy za wyrozumiałość.


ADMINISTRATOREM PODAWANYCH DANYCH OSOBOWYCH JEST OPONYALBERT.PL, WIĘCEJ INFORMACJI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ORAZ TWOICH UPRAWNIENIACH ZNAJDZIESZ TUTAJ


Sprawdź jakie są najbliższe wolne terminy, wypełnij dokładnie formularz i zarezerwuj datę swojej wizyty w warsztacie

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter

Autopay logos

Opony i Alufelgi

OponyAlbert.pl

Ignacego Matuszewskiego 11
80-288 Gdańsk

Brak możliwości odbioru osobistego zamówień pod tym adresem.

Infolinia: +48 730 77 77 66
kontakt@oponyalbert.pl