Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

a otrzymasz kupon rabatowy o wartości 10zł!

nie teraz nie, dziękuję

     730 77 77 66

Umów się online

 
 
Co to jest?
Rezerwacja stanowiska przez internet pozwala Państwu na umówienie się do warsztatu na konkretną godzinę bez wychodzenia z domu i dotyczy tylko usług warsztatowych -    NIE PRODUKTÓW.
Zaletą internetowej rezerwacji jest możliwość szybkiego odnalezienia wolnego terminu dopasowanego do własnego planu zajęć. Do Państwa dyspozycji oddajemy możliwość rezerwacji jednego z siedmiu dostępnych w naszym serwisie stanowisk.

 

Regulamin
  1. Usługa rezerwacji stanowiska on-line jest prowadzona i zarządzana przez firmę OponyAlbert.pl
  2. Zadaniem usługi jest umożliwienie rezerwacji, za pośrednictwem internetu wolnego stanowiska w naszym serwisie, o ustalonej godzinie w ustalonym dniu.
  3. Rezerwacja jest bezpłatna i może jej dokonać każdy, kto posiada dostęp do internetu.
  4. Warunkiem poprawnej rezerwacji jest wprowadzenie imienia i nazwiska rezerwującego, telefonu kontaktowego, marki i modelu oraz numeru rejestracyjnego pojazdu.
  5. Firma OponyAlbert.pl zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia rezerwacji stanowiska, choć nie jest ono konieczne.
  6. Spóźnienie dłuższe niż 5 minut powoduje, że termin rezerwacji przepada. Konieczne jest ustalenie nowego, już w standardowym trybie.
  7. Numer rejestracyjny pojazdu klienta, który nie pojawił się, bądź spóźnił na umówioną godzinę może być przy kolejnych próbach rezerwacji odrzucony przez operatora systemu.
  8. Rezerwacja on-line nie dotyczy usługi naprawy i malowania felg. W celu uzgodnienia terminu prosimy o kontakt telefoniczny.

 

DROGI KLIENCIE!

Informujemy, że podczas trwania sezonu możliwe są opóźnienia, niezależne od nas - spowodowane sytuacjami losowymi.

Przepraszamy, oraz dziękujemy za wyrozumiałość.