Moje konto Moje konto

Umów się online

W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa jak i pracowników, prosimy o niezwłoczne opuszczenie stanowiska , zaraz po wprowadzeniu pojazdu na podnośnik. 

Przebywanie na terenie warsztatu jest zabronione.


 Klienci, którzy posiadają opony w naszym depozycie, proszeni są o umawianie się na odbiór/montaż z 3-dniowym (robocze) wyprzedzeniem! 

Warunkiem wydania opon z depozytu jest okazanie oryginału kwitu depozytowego!


 Rezerwacja stanowiska przez internet pozwala Państwu na umówienie się do warsztatu na orientacyjną godzinę bez wychodzenia z domu.

W celu umówienia się na warsztat w celu napraw lub serwisu klimatyzacji prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny.
Zaletą internetowej rezerwacji jest możliwość szybkiego odnalezienia wolnego terminu dopasowanego do własnego planu zajęć. Do Państwa dyspozycji oddajemy możliwość rezerwacji jednego z siedmiu dostępnych w naszym serwisie stanowisk.
 
Regulamin
  1. Usługa rezerwacji stanowiska on-line jest prowadzona i zarządzana przez firmę OponyAlbert.pl
  2. Zadaniem usługi jest umożliwienie rezerwacji, za pośrednictwem internetu wolnego stanowiska w naszym serwisie, o orientacyjnej godzinie w ustalonym dniu.
  3. Rezerwacja jest bezpłatna i może jej dokonać każdy, kto posiada dostęp do internetu.
  4. Warunkiem poprawnej rezerwacji jest wprowadzenie imienia i nazwiska rezerwującego, telefonu kontaktowego, marki i modelu oraz numeru rejestracyjnego pojazdu. Ewentualnie informacji o przechowalni.
  5. Firma OponyAlbert.pl zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia rezerwacji stanowiska, choć nie jest ono konieczne.
  6. Jakiekolwiek spóźnienie spowoduje, że termin rezerwacji przepada. Konieczne jest ustalenie nowego, już w standardowym trybie.
  7. Numer rejestracyjny pojazdu klienta, który nie pojawił się, bądź spóźnił na umówioną godzinę może być przy kolejnych próbach rezerwacji odrzucony przez operatora systemu.
  8. Rezerwacja on-line nie dotyczy prac warsztatowych, usługi naprawy i malowania felg. W celu uzgodnienia terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 


 DROGI KLIENCIE!

  w celu ograniczenia do minimum opóźnień i stresu, pamiętaj aby sprawdzić / przygotować przed wjazdem na stanowisko wymiany opon NASADKĘ do śrub zabezpieczających / drugi komplet śrub, jeśli są niezbędne do wymiany opon / kół.

 

Informujemy, że podczas trwania sezonu możliwe są opóźnienia, niezależne od nas - spowodowane sytuacjami losowymi tj.:

- zapieczone śruby / koła na piaście

- uszkodzone czujniki TPMS, problem z ich demontażem lub programowaniem

- uszkodzenia opon dyskwalifikujące je z montażu na auto

- konieczność naprawy opony przed montażem

- nieoczekiwana konieczność zakupu nowych opon

- brak koncówki od śrub zabezpieczających itp.

Przepraszamy, oraz dziękujemy za wyrozumiałość.


ADMINISTRATOREM PODAWANYCH DANYCH OSOBOWYCH JEST OPONYALBERT.PL, WIĘCEJ INFORMACJI O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ORAZ TWOICH UPRAWNIENIACH ZNAJDZIESZ  TUTAJ.


 

Sprawdź jakie są najbliższe wolne terminy, wypełnij dokładnie formularz i zarezerwuj datę swojej wizyty w warsztatcie