Opona Hankook 205/45R16 KINERGY 4S 2 83H FR [1031806]
| Producent | Hankook |
| Typ pojazdu | Osobowe |
| Sezon | Wielosezonowe |
| Szerokość | 205 |
| Profil | 45 |
| Średnica | 16 |
| Index nośności | 83 = 487 kg |
| Index prędkości | H = 210 km/h |
| Hamowanie na mokrym | B |
| Opór toczenia | D (Wcześniejsze oznaczenie: D, E) |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Klasyfikacja | C1 |
| Objetość | 0.427 |
| Oznaczenie 3PMSF | Tak |
| Ochrona rantu (FR) | Tak |
| Rok Produkcji (DOT) | 2026/2025/2024 - Nie starsze niż 24 miesiące |
| Kod producenta (SAP) | 1031806 |
| Kod EAN: | 8808563575391 |
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
| Gwarant: | Pełna gwarancja producenta |
| Stan: | Fabrycznie nowa |
| Dystrybucja: | Oficjalny dystrybutor w Polsce |
Hankook
205/45R16 83H
Opona Hankook 205/45R16 KINERGY 4S 2 83H FR
Hankook na pierwszy montaż dostarcza opony takim koncernom jak: Audi, Hyundai, Porsche, BMW, Mercedes, Lincoln, Volkswagen, Chevrolet, Honda, Toyota, Nissan, Ford, Kia, Mini, Tesla, Saturn, Buick.
Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.
Hankook za cel przyjął sobie stworzenie uniwersalnej rozwiązań, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.
Grupa Hankook posiada osiem potężnych zakładów produkcyjnych, pięć centrów badawczo rozwojowych, w których opony są stale testowane pod kątem poprawy parametrów jezdnych i wyszukania nowych rozwiązań. Hankook kładzie olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo oraz ekologię dzięki temu skład mieszanki używanej do produkcji opon stale ewoluuje aby przyczepność opon wzrastała emitując jednocześnie mniejsze odpady do atmosfery zatruwając minimalnie środowisko naturalne.
Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.
Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.
Producenci wchodzący w skład Grupy Hankook: Laufen.
Warunki gwarancji
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
|---|---|
| Karta gwarancyjna: | Hankook - karta_gwarancyjna_hankook.pdf [2016-10-12 09:54, 667648kB] |
Opinie (0)
Produkty podobne do Opona Hankook 205/45R16 KINERGY 4S 2 83H FR
- Klasa średnia
Kumho
HA32 KUMHO 
205/45R16
87
V
XL
D |
B |
B 72dB
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lata
Vredestein
QUATRAC 
205/45R16
83
H
D |
B |
B 70dB
- Klasa średnia
- Gwarancja 10 lat
Kleber
QUADRAXER 3 
205/45R16
83
H
D |
B |
A 69dB
- Klasa ekonomiczna
Maxxis
AP3 
205/45R16
87
V
XL
D |
B |
B 70dB
- Klasa średnia
- Gwarancja 7 lat
Uniroyal
AllSeasonExpert 2 
205/45R16
87
H
XL
D |
C |
B 72dB
EV
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lata
Vredestein
QUATRAC 
205/45R16
83
H
D |
B |
B 70dB
EV
- Klasa ekonomiczna
Sunfull
SF-983 AS 
205/45R16
87
V
XL
E |
B |
B 72dB
- Klasa średnia
Kumho
Solus 4S HA32 
205/45R16
87
V
XL
D |
B |
B 72dB



