Opona Hankook 275/30R20 ION EVO 97Y XL FR Sound Absorber, EV [1034129]
| Producent | Hankook |
| Typ pojazdu | Osobowe |
| Sezon | Letnie |
| Szerokość | 275 |
| Profil | 30 |
| Średnica | 20 |
| Index nośności | 97 = 730 kg |
| Index prędkości | Y = 300 km/h |
| Hamowanie na mokrym | A |
| Opór toczenia | B |
| Hałas zewnętrzny | 68 dB |
| Dodatkowe oznaczenie | Sound Absorber, EV |
| Klasyfikacja | C1 |
| Kod EPREL | 1899769 |
| Objetość | 0.881 |
| Ochrona rantu (FR) | Tak |
| Opona wzmacniana (XL/RF) | Tak |
| EV | TAK |
| Rok Produkcji (DOT) | 2026/2025/2024 - Nie starsze niż 24 miesiące |
| Kod producenta (SAP) | 1034129 |
| Kod EAN: | 8808563602134 |
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
| Gwarant: | Pełna gwarancja producenta |
| Stan: | Fabrycznie nowa |
| Dystrybucja: | Oficjalny dystrybutor w Polsce |
Hankook
275/30R20 97Y
1899769
Opona Hankook 275/30R20 ION EVO 97Y XL FR Sound Absorber, EV
Hankook na pierwszy montaż dostarcza opony takim koncernom jak: Audi, Hyundai, Porsche, BMW, Mercedes, Lincoln, Volkswagen, Chevrolet, Honda, Toyota, Nissan, Ford, Kia, Mini, Tesla, Saturn, Buick.
Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.
Hankook za cel przyjął sobie stworzenie uniwersalnej rozwiązań, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.
Grupa Hankook posiada osiem potężnych zakładów produkcyjnych, pięć centrów badawczo rozwojowych, w których opony są stale testowane pod kątem poprawy parametrów jezdnych i wyszukania nowych rozwiązań. Hankook kładzie olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo oraz ekologię dzięki temu skład mieszanki używanej do produkcji opon stale ewoluuje aby przyczepność opon wzrastała emitując jednocześnie mniejsze odpady do atmosfery zatruwając minimalnie środowisko naturalne.
Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.
Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.
Producenci wchodzący w skład Grupy Hankook: Laufen.
Warunki gwarancji
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
|---|---|
| Karta gwarancyjna: | Hankook - karta_gwarancyjna_hankook.pdf [2016-10-12 09:54, 667648kB] |
Opinie (0)
Produkty podobne do Opona Hankook 275/30R20 ION EVO 97Y XL FR Sound Absorber, EV
- Klasa premium
- Homologacja MO
- Gwarancja 5 lat
GoodYear
EAGLE F1 (ASYMMETRIC) 5 
275/30R20
97
Y
XL
A |
A |
A 70dB
- Klasa premium
- Homologacja MO
- Gwarancja 7 lat
Continental
EcoContact 6 Q 
275/30R20
97
Y
XL
A |
B |
A 69dB
EV
- Klasa premium
- Homologacja MO
- Gwarancja 7 lat
Continental
ECO CONTACT 6 Q 
275/30R20
97
Y
XL
A |
B |
A 69dB
- Klasa średnia
- Gwarancja do głębokości bieżnika 1,6mm
Hankook
VENTUS S1 EVO3 K127 
275/30R20
97
Y
XL
C |
A |
B 73dB
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lat
Dunlop
SPORT MAXX RT 2 
275/30R20
97
Y
XL
D |
A |
B 71dB
- Klasa premium
- Homologacja *
- Gwarancja 4 lata
Bridgestone
POTENZA SPORT 
275/30R20
97
Y
XL
|
|
dB
- Klasa premium
- Homologacja *
- Gwarancja 4 lata
Bridgestone
POTENZA SPORT 
275/30R20
97
Y
XL
E |
A |
A 69dB
- Klasa średnia
- Homologacja AO
- Gwarancja do głębokości bieżnika 1,6mm
Hankook
VENTUS S1 EVO2 K117 
275/30R20
97
Y
XL
D |
A |
B 71dB
Sound Absorber



