Opona Hankook 255/45R20 VENTUS S1 EVO3 EV 101T FR AO (+) EV [1028979]
| Producent | Hankook |
| Typ pojazdu | Terenowe 4x4/SUV |
| Sezon | Letnie |
| Szerokość | 255 |
| Profil | 45 |
| Średnica | 20 |
| Index nośności | 101 = 825 kg |
| Index prędkości | T = 190 km/h |
| Hamowanie na mokrym | A |
| Opór toczenia | A |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Dodatkowe oznaczenie | EV |
| Klasyfikacja | C1 |
| Kod EPREL | 1960792 |
| Objetość | 1.098 |
| Homologacja | AO (+) |
| Ochrona rantu (FR) | Tak |
| EV | TAK |
| Rok Produkcji (DOT) | 2026/2025/2024 - Nie starsze niż 24 miesiące |
| Kod producenta (SAP) | 1028979 |
| Kod EAN: | 8808563542720 |
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
| Gwarant: | Pełna gwarancja producenta |
| Stan: | Fabrycznie nowa |
| Dystrybucja: | Oficjalny dystrybutor w Polsce |
Hankook
255/45R20 101T
1960792
Opona Hankook 255/45R20 VENTUS S1 EVO3 EV 101T FR AO (+) EV
Hankook na pierwszy montaż dostarcza opony takim koncernom jak: Audi, Hyundai, Porsche, BMW, Mercedes, Lincoln, Volkswagen, Chevrolet, Honda, Toyota, Nissan, Ford, Kia, Mini, Tesla, Saturn, Buick.
Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.
Hankook za cel przyjął sobie stworzenie uniwersalnej rozwiązań, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.
Grupa Hankook posiada osiem potężnych zakładów produkcyjnych, pięć centrów badawczo rozwojowych, w których opony są stale testowane pod kątem poprawy parametrów jezdnych i wyszukania nowych rozwiązań. Hankook kładzie olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo oraz ekologię dzięki temu skład mieszanki używanej do produkcji opon stale ewoluuje aby przyczepność opon wzrastała emitując jednocześnie mniejsze odpady do atmosfery zatruwając minimalnie środowisko naturalne.
Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.
Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.
Producenci wchodzący w skład Grupy Hankook: Laufen.
Warunki gwarancji
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
|---|---|
| Karta gwarancyjna: | Hankook - karta_gwarancyjna_hankook.pdf [2016-10-12 09:54, 667648kB] |
Opinie (0)
Produkty podobne do Opona Hankook 255/45R20 VENTUS S1 EVO3 EV 101T FR AO (+) EV
- Klasa premium
- Homologacja ALP
- Gwarancja 5 lat
Pirelli
P Zero (PZ4) 
255/45R20
105
Y
XL
C |
A |
B 71dB
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lata
Vredestein
Ultrac Pro 
255/45R20
101
W
C |
A |
B 72dB
EV
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lat
GoodYear
EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 
255/45R20
105
T
XL
B |
A |
A 70dB
- Klasa premium
- Homologacja *
- Gwarancja 5 lata
Vredestein
Ultrac 
255/45R20
105
Y
XL
A |
B |
A 70dB
EV
- Klasa premium
- Homologacja *
- Gwarancja 5 lata
Vredestein
Ultrac 
255/45R20
105
W
XL
A |
B |
A 70dB
EV
- Klasa średnia
- Gwarancja do głębokości bieżnika 1,6mm
Hankook
VENTUS S1 EVO2 SUV K117A 
255/45R20
105
W
XL
C |
A |
B 72dB
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lata
Vredestein
Ultrac Pro 
255/45R20
105
Y
XL
C |
A |
B 73dB
EV



