Opona Hankook 385/65R22.5 AH51 160K REGIONALNA [3003836]
|
Śpiesz się, oferta kończy się za: |
| Producent | Hankook |
| Typ pojazdu | Ciężarowe |
| Sezon | Wielosezonowe |
| Szerokość | 385 |
| Profil | 65 |
| Średnica | 22.5 |
| Index nośności | 160 = |
| Index prędkości | K = 110 km/h |
| Hamowanie na mokrym | B |
| Opór toczenia | B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Dodatkowe oznaczenie | REGIONALNA |
| Kod EPREL | 789493 |
| Oś pojazdu | PROWADZĄCA (Oś prowadząca) |
| Oznaczenie 3PMSF | Tak |
| Oznaczenie M+S | Tak |
| Rok Produkcji (DOT) | 2025 |
| Kod producenta (SAP) | 3003836 |
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
| Gwarant: | Pełna gwarancja producenta |
| Stan: | Fabrycznie nowa |
| Dystrybucja: | Oficjalny dystrybutor w Polsce |
Opona Hankook 385/65R22.5 AH51 160K REGIONALNA
Hankook na pierwszy montaż dostarcza opony takim koncernom jak: Audi, Hyundai, Porsche, BMW, Mercedes, Lincoln, Volkswagen, Chevrolet, Honda, Toyota, Nissan, Ford, Kia, Mini, Tesla, Saturn, Buick.
Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.
Hankook za cel przyjął sobie stworzenie uniwersalnej rozwiązań, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.
Grupa Hankook posiada osiem potężnych zakładów produkcyjnych, pięć centrów badawczo rozwojowych, w których opony są stale testowane pod kątem poprawy parametrów jezdnych i wyszukania nowych rozwiązań. Hankook kładzie olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo oraz ekologię dzięki temu skład mieszanki używanej do produkcji opon stale ewoluuje aby przyczepność opon wzrastała emitując jednocześnie mniejsze odpady do atmosfery zatruwając minimalnie środowisko naturalne.
Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.
Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.
Producenci wchodzący w skład Grupy Hankook: Laufen.
Warunki gwarancji
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
|---|---|
| Karta gwarancyjna: | Hankook - karta_gwarancyjna_hankook.pdf [2016-10-12 09:54, 667648kB] |
Produkty podobne do Opona Hankook 385/65R22.5 AH51 160K REGIONALNA
- Klasa premium
- Gwarancja 4 lata
Bridgestone
ECOPIA STEER 
385/65R22.5
160
K
A |
B |
A 68dB
DŁUGIE DYSTANSE
PROWADZĄCA TL
- Klasa premium
- Gwarancja 7 lat
Continental
CONTI ECOPLUS HT3 + 
385/65R22.5
160
K
A |
C |
A 70dB
DŁUGIE DYSTANSE
NACZEPA 20PR TL
- Klasa premium
- Gwarancja 4 lata
Bridgestone
M-STEER 002 
385/65R22.5
160
K
B |
B |
A 70dB
BUDOWLANA
PROWADZĄCA TL
- Klasa premium
- Gwarancja 10 lat
Michelin
X MULTI Z 
385/65R22.5
160
K
B |
B |
A 71dB
PROWADZĄCA TL
- Klasa premium
- Gwarancja 4 lata
Bridgestone
ECOPIA H-TRAILER 002 EVO 
385/65R22.5
160
K/L
A |
B |
A 68dB
NACZEPA
- Klasa średnia
- Gwarancja do głębokości bieżnika 1,6mm
Hankook
AL51 
385/65R22.5
160
K
B |
B |
A 70dB
DŁUGIE DYSTANSE
PROWADZĄCA
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lat
GoodYear
KMAX T G3 
385/65R22.5
164/158
K
B |
B |
A 71dB
REGIONALNA
NACZEPA TL
- Klasa premium
- Gwarancja 4 lata
Bridgestone
M748EVO 
385/65R22.5
164
G/K
D |
B |
B 72dB
NACZEPA ON/OFF ROAD