Opona Hankook 165/65R15 H750 ALLSEASON 81T [1032147]
| Producent | Hankook |
| Typ pojazdu | Osobowe |
| Sezon | Wielosezonowe |
| Szerokość | 165 |
| Profil | 65 |
| Średnica | 15 |
| Index nośności | 81 = 462 kg |
| Index prędkości | T = 190 km/h |
| Hamowanie na mokrym | B |
| Opór toczenia | D (Wcześniejsze oznaczenie: D, E) |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Klasyfikacja | C1 |
| Kod EPREL | 1273939 |
| Rok Produkcji (DOT) | 2026/2025/2024 - Nie starsze niż 24 miesiące |
| Kod producenta (SAP) | 1032147 |
| Kod EAN: | 8808563579146 |
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
| Gwarant: | Pełna gwarancja producenta |
| Stan: | Fabrycznie nowa |
| Dystrybucja: | Oficjalny dystrybutor w Polsce |
Hankook
165/65R15 81T
1273939
Opona Hankook 165/65R15 H750 ALLSEASON 81T
Hankook na pierwszy montaż dostarcza opony takim koncernom jak: Audi, Hyundai, Porsche, BMW, Mercedes, Lincoln, Volkswagen, Chevrolet, Honda, Toyota, Nissan, Ford, Kia, Mini, Tesla, Saturn, Buick.
Hankook to korporacja globalna, która nieustannie stawia czoła wyzwaniom przyszłości i zawsze znajduje się o krok do przodu przed zmianami zachodzącymi w gospodarce światowej. Przewidzieliśmy przyszłość i przygotowaliśmy się na nią oraz zajęliśmy pozycję lidera we wspieraniu nowego rozwoju, gdy tylko pojawiają się możliwości.
Hankook za cel przyjął sobie stworzenie uniwersalnej rozwiązań, w której samochód i kierowca stanowią jedność. Dobre opony zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy, a nawet są w stanie dostosować się do nawyków i osobowości kierowcy. Ta radość z jazdy wynika z zaawansowanej technologii i skupienia się na satysfakcji, jaką zapewniamy wszystkim kierowcom.
Grupa Hankook posiada osiem potężnych zakładów produkcyjnych, pięć centrów badawczo rozwojowych, w których opony są stale testowane pod kątem poprawy parametrów jezdnych i wyszukania nowych rozwiązań. Hankook kładzie olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo oraz ekologię dzięki temu skład mieszanki używanej do produkcji opon stale ewoluuje aby przyczepność opon wzrastała emitując jednocześnie mniejsze odpady do atmosfery zatruwając minimalnie środowisko naturalne.
Za wywoływaniem emocji stoi siła solidnej technologii. Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią zróżnicowane potrzeby kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji.
Bezpieczne i przyjemne prowadzenie pojazdu to potrzeba każdego kierowcy oraz najważniejsze wyzwanie stojące przed firmą Hankook. Od inżynierów zajmujących się projektowaniem po specjalistów od marketingu – wszyscy w firmie Hankook skupiamy się na pogłębianiu związku między oponami a wrażeniami z prowadzenia samochodu, tak by kierowcy z całego świata mogli w pełni podzielać wywoływane przez nas emocje.
Producenci wchodzący w skład Grupy Hankook: Laufen.
Warunki gwarancji
| Gwarancja: | do głębokości bieżnika 1,6mm |
|---|---|
| Karta gwarancyjna: | Hankook - karta_gwarancyjna_hankook.pdf [2016-10-12 09:54, 667648kB] |
Opinie (0)
Produkty podobne do Opona Hankook 165/65R15 H750 ALLSEASON 81T
- Klasa średnia
- Gwarancja do głębokości bieżnika 1,6mm
Hankook
Kinergy 4S 2 
165/65R15
81
T
D |
B |
B 71dB
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lata
Vredestein
QUATRAC 
165/65R15
81
T
D |
B |
B 70dB
EV
- Klasa ekonomiczna
Ilink
MULTIMATCH A/S 
165/65R15
81
T
D |
C |
B 69dB
- Klasa premium
- Gwarancja 10 lat
Michelin
CROSSCLIMATE+ 
165/65R15
85
H
XL
D |
B |
A 68dB
EV
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lata
Vredestein
QUATRAC 
165/65R15
81
T
D |
B |
dB
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lat
Dunlop
SPORT ALL SEASON 
165/65R15
81
T
C |
B |
B 69dB
- Klasa premium
- Gwarancja 5 lat
GoodYear
VECTOR 4SEASONS GEN-2 
165/65R15
81
T
B |
C |
A 68dB
- Klasa premium
- Gwarancja 7 lat
Continental
ALLSEASONCONTACT 
165/65R15
81
T
C |
B |
B 71dB
EV



