Moje konto Moje konto

Śpiesz się, oferta kończy się za:

539.14
Wcześniej
830.00
Na stanie: Mało 11
Dostępny w 24h - 48h robocze
Rok Produkcji (DOT): Nie starsze niż 24 miesiące

Opona Falken AZENIS FK510 235/45R18 98Y XL

Producent Falken
Typ pojazdu Osobowe
Sezon Letnie
Szerokość 235
Profil 45
Średnica 18
Index nośności 98 = 750 kg
Index prędkości Y = 300 km/h
Hamowanie na mokrym A
Opór toczenia C
Hałas zewnętrzny 69 dB
Ochrona rantu (FR) Tak
Opona wzmacniana (XL/RF) Tak
Rok Produkcji (DOT) MIX (nie starsze ni 24 miesice od daty produkcji)
Kod producenta (SAP)326527
Kod EAN:4250427413488
Gwarancja: 5 lat

Opona Falken AZENIS FK510 235/45R18 98Y XL

Falken - FK510 to opona dla samochodów osobowych na sezon letni, doskonałe parametry opony i komfort jazdy

Falken - FK510 to:

  • Niski poziom hałasu i komfort
  • Maksymalne bezpieczeństwo i stabilność jazdy
  • Doskonałe odprowadzanie wody

Testy opon (5)

Opona w testach Auto Motor i Sport 03-2020

Auto Motor i Sport

Zgodnie z mottem "dla tych, którzy benzynę mają we krwi", magazyn pokazuje świat motoryzacji w całej jego okazałości. Oprócz testów, znajdziemy w auto motor i sport aktualne komentarze i analizy dotyczące produkcji, sprzedaży i serwisowania aut, materiały o nowych tendencjach w technice i stylistyce samochodowej, relacje z wielkich wystaw a także kompetentne relacje z rajdów i wyścigów.

Opona warta polecenia. Niedrogi produkt o niezbyt wybitnych właściwościach, ale bez istotnych wad. Dość dobre wyniki hamowania na suchej drodze. Opona uniwersalna, ale o przeciętnych możliwościach.

Opona w testach Auto Świat 03-2017

Auto Świat

Tygodnik motoryzacyjny AutoŚwiat to precyzja testów, w których badamy auta od podszewki - za pomocą specjalistycznej aparatury do pomiarów, w oparciu o dane z jazdy na torach, drogach i w terenie, przy użyciu ciągle weryfikowanej metodologii, testowe porównania opon, hamulców, świateł, widoczności z wnętrza, fotelików samochodowych, itd.

Opona letnia o zrównoważonych, bezpiecznych właściwościach jezdnych na suchej i mokrej nawierzchni, stabilne prowadzenie boczne, krótka droga hamowania na suchej i mokrej drodze, korzystna cena.

Opona w testach Auto Świat 03-2019

Auto Świat

Wzorowa 2019. Markowa opona o zrównoważonych osiągach na suchej i mokrej nawierzchni, sportowo-dynamiczne prowadzenie na suchej nawierzchni, skuteczne hamowanie na mokrym asfalcie, atrakcyjna cena.

Opona w testach Auto Świat 04-2020

Auto Świat

Letnia opona zapewniająca stabilne i bezpieczne własności jezdne, krótkie drogi hamowania na mokrym, niskie szumy toczenia, wysoka prognozowana trwałość, dobry stosunek ceny do oczekiwanej trwałości.

Opona w testach AutoBild 2020

AutoBild

AutoBild, to jeden z najpopularniejszych niemieckich magazynów motoryzacyjnych. Poza ogólnymi artykułami - na poważnie zajmuje się różnorodnymi testami - w tym testami opon. To odpowiednik rodzimego AutoŚwiat'a, dzięki testom przeprowadzanym na niemieckich torach wyścigowych, potencjalny użytkownik ma pełną świadomośc oferowanego towaru popartego profesjonalnymi testami.

Bardzo wysoki indeks prędkości pozwalający na jazdę nawet 300 km/h, powolne zużywanie się, duża przyczepność, zwłaszcza podczas wchodzenia zakręty.

O producencie Falken

Falken Tires został wprowadzony na rynek w swoim rodzinnym kraju w Japonii w 1983 r. wprowadzony na rynek północnoamerykański dwa lata później. Na początku swego istnienia Falken został stworzony jako standarowa marka radialna pod marką Ohtsu Tire and Rubber. Teraz, firma Falken ugruntowała swoją pozycję jako silny wybór dla konsumentów opon, ponieważ koncentruje się na produktach UHP (Ultra High Performance), uczestnicząc w znanych profesjonalnych programach sportów motorowych. Sukces osiągnięty w tych programach pomaga w dalszym rozwoju i ulepszaniu produktów w dystrybucji krajowej i światowej.

Falken Tires szczyci się wewnętrznym brandingiem i kreatywnymi możliwościami, dostarczając działań reklamowych i promocyjnych mających na celu komunikację z klientami poprzez dostarczanie kluczowych informacji na temat marki i linii produktów. Działania marketingowe Falken wspierają także działania dealerów i sprzedawców detalicznych.

Poprzez swoje programy reklamowe i sprzedażowe, Falken Tires konsekwentnie dąży do pełnego wykorzystania i ostatecznej maksymalizacji ekspozycji w Professional Drifting i krajowych programach jazdy.

Warunki gwarancji

Gwarancja: 5 lat

Karta gwarancyjna: Falken - 5-letnia_gwarancja_falken_poland.pdf [2020-09-10 01:44, 454656kB]

Opinie

Ocena: