Pierścień centrujący MAK 76X64.1 [SL641P]


producent: MAK

Śpiesz się, oferta kończy się za:

Na stanie:

Dostępny w 24h - 48h robocze

Producent MAK
Materiał PLASTIK
Średnica wewnętrzna 64.1
Średnica zewnętrzna 76
Typ produktu Pierścień centrujący
Kolor Brak danych
Kod producenta (SAP)SL641P
Gwarant: Pełna gwarancja producenta
Stan: Fabrycznie nowa
Dystrybucja: Oficjalny dystrybutor w Polsce
Pierścień centrujący MAK 76X64.1

Mak został założony w 1990 roku, ale jest stosunkowo "starą" firmą, ponieważ zaczynał jako joint-venture dwóch rodzin pracujących w branży motoryzacyjnej od kilku dekad: rodzina Magri, jeden z liderów w dziedzinie opon dystrybucja we Włoszech i Cervati, rodzina prowadząca odlewnie od lat 30., lider w odlewaniu części aluminiowych. Dzięki wiedzy technologicznej z jednej strony i głębokiej znajomości rynku z drugiej strony, projekt produkcja i dystrybucja kół ze stopów lekkich rozpoczęła się bardzo szybko, oceniając pozycję MAK w bardzo krótkim czasie. Sukces kół Mak został oparty na prawidłowym planowaniu strategicznym, z uwzględnieniem dwóch podstawowych zalet: elastyczności i stylu.

Elastyczność jest dla nas dość szeroką koncepcją. Jest to przede wszystkim mentalne: wszyscy klienci są inni i mają prawo do odmiennego traktowania, zgodnie z wymogami ich kraju i struktury firmy. Ta dbałość o potrzeby klienta w naturalny sposób zmienia się w przyjazną postawę, która jest jedną z najważniejszych cech, które nasi klienci znajdują w Mak. Nasza największa elastyczność jest jednak w obszarze produkcji: możemy zaoferować minimalną liczbę odlewania 150 kółek i partii obróbczych 50 sztuk, jeśli potrzebujesz specjalnych aplikacji; ale pamiętajcie, że dysponując około 60 000 kółkami, uda nam się dostarczyć większość zamówień w ciągu tygodnia. Jeśli koła nadal muszą być odlane, czas dostawy waha się średnio od 4 do 5 tygodni.

W widoku bocznym koła pokrywają około 25% powierzchni pojazdu. To pokazuje, jak ważny jest wpływ felg aluminiowych w ogólnym wyglądzie samochodu. Udowodniono statystycznie, że chociaż koła są jednym z pięciu elementów bezpieczeństwa samochodu, wybiera się je w 85% przypadków, wyłącznie ze względu na ich estetyczny wygląd. Z tego powodu Mak, przyjmując za pewnik wyjątkową jakość swoich produktów, zainwestował masowo w stylizację jak żaden inny konkurent: Mak nie tylko współpracuje z różnymi projektantami, ale nawet nabył większość w firmie stylizującej. Ta firma ma stylizowane przedmioty w różnych dziedzinach, od komponentów samochodowych po okulary przeciwsłoneczne, i udało się zaproponować sportowy, agresywny, klasyczny i futurystyczny styl kół, z nowymi rozwiązaniami, które często są dalekie od konwencjonalnych standardów i są w stanie sprostać smakowi bardzo różnych krajów.

Opinie (0)

Dodaj własną opinię

Bądź na bieżąco, zapisz się na newsletter

Opony i Alufelgi

OponyAlbert.pl

Ignacego Matuszewskiego 11
80-288 Gdańsk

Brak możliwości odbioru osobistego zamówień pod tym adresem.

Infolinia: +48 730 77 77 66
kontakt@oponyalbert.pl